اتمام حجت استاندار با مدیران ، استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به فرمانداران اعمال محدودیت برای ورود مسافر ابلاغ شده است همچنین مدیران دستگاه‌هایی را که در اجرای مصوبات ستاد کرونا و رعایت پروتکل‌ها ضعیف عمل کرده‌اند به شورای رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شوند.

به گزارش چهارمحال آنلاین ظهر امروز اقبال عباسی در جلسه ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا گفت: زمانی که مهم‌ترین معضل کشور شیوع ویروس کرونا است باید بیشترین وقت و امکانات تمامی دستگاه‌ها بر این موضوع متمرکز شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به خستگی کاری کادر درمان درگیر با ویرس کرونا، اظهار داشت: کارگروهی ظرف یک هفته برای تشویق و روحیه‌دهی به کادر درمان درگیر با ویروس کرونا با انجام اقداماتی همانند اعطای تسهیلات، بخشودگی عوارض شهرداری، تخفیف بیمه و اقداماتی از این قبیل ایجاد شود و تقدیر شایسته‌ای از این عزیزان به عمل آید.

وی اضافه کرد: طی گفت‌وگو با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توانستیم مبلغ ۱۶۵ میلیارد تومان برای پرداخت کارانه کادر درمان، تجهیز و رفع مشکلات مراکز درمانی از طرف دولت دریافت کنیم.

وی با تاکید بر تشدید نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان خاطرنشان کرد:

در امر نظارت به هیچ عنوان نباید محافظه‌کاری صورت گیرد و هیئت نظارت بر اجرای پیروتکل‌های بهداشتی موظف است در جلسات بعدی مدیران دستگاه‌هایی را که در اجرای مصوبات ستاد کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضعیف عمل می‌کنند شناسایی کرده تا به شورای رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شوند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد به شورای رسیدگی به تخلفات معرفی می‌شود
وی با تاکید بر اجرای مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا و برخورد با هرگونه کم‌کاری گفت: با تاکیدات مکرر ستاد کرونا مبنی بر کنترل و جلوگیری از برپایی چادر در پارک‌های سطح شهر در شهرستان شهرکرد به این موضوع کم‌توجهی شده است لذا رئیس پارک‌ها و فضای سبز شهرداری شهرکرد به شورای رسیدگی به تخلفات اداری معرفی می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به تعطیلی استان‌های همجوار به دلیل گسترش ویروس کرونا و احتمال سرازیرز شدن مسافر در استان به فرمانداران اعمال محدودیت برای ورود مسافر ابلاغ شده است و شهرداری‌ها نیز موظف به نظارت و جلوگیری از اسکان مسافر در فضاهای سبز هستند.

اتمام حجت استاندار با مدیران

وی با ممنوع اعلام کردن برگزاری مراسمات عروسی و ختم تصریح کرد: برای کاهش میزان مبتلایان همه موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند و با افراد بی‌توجه برخورد خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.