اجرای ۳۱ طرح اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری ،نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس با اشاره به اینکه اشتغال مسئله اصلی چهارمحال و بختیاری است، گفت: ما انتظار داریم پروژه‌های بزرگ اقتصادی که تمام مجوزات لازم را دارند و به دلیل یک ادعا متوقف شده‌اند با دستور سریع رئیس دستگاه قضا اجرا شوند.

به گزارش چهارمحال آنلاین، احمد راستینه عصر امروز در شورای اداری چهارمحال و بختیاری که با حضور رئیس قوه قضائیه برگزار شد، گفت: این استان اولین شهید مدافع حرم در کشور، اولین شهید جامعه پزشکی را تقدیم نظام کرده و هر کجایی که انقلاب اسلامی به هزینه دادن نیاز داشته مردمان این استان در خط مقدم بوده‌اند و آمار بالای شهدای صنعت و ترور دلیلی بر این ادعاست.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ای کاش امروز مسئله آب بر تمام مشکلات ما سایه نینداخته بود تا بتوانیم در خصوص مشکلات دیگرمان صحبت کنیم.

وی با اشاره به اینکه اشتغال مسئله اصلی استان چهارمحال و بختیاری است، اضافه کرد: ما انتظار داریم پروژه‌های بزرگ اقتصادی( پروژه‌های معروف به ۳۱ طرح اقتصادی) که تمام مجوزات لازم را دارند و به دلیل یک نامه و یک ادعا متوقف شده‌اند با دستور سریع شما اجرا شود تا نشاط و پویایی اشتغال برای استان ایجاد شود.

راستینه با بیان اینکه ما روستاهایی در استان داریم که گرفتار محیط‌های چهارگانه محیط زیست شده‌اند و امکان توسعه کشاورزی و باغداری را ندارند، عنوان کرد: دستگاه قضا با عنایت ویژه برای حل این مشکل دستورات لازم را بدهد.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی همچنین از سودجویی افرادی در اراضی سودجان خبر داد و گفت: افرادی روی دو هزار و ۳۰۰ هکتار اراضی این شهر که تحت آبیاری تحت فشار قرار گرفته است ادعا کرده‌ و پرونده تشکیل داده‌اند.

وی اضافه کرد: دستگاه قضا اجازه ندهد سودجویان از فرصتی که برای توسعه اشتغال استان ایجاد شده سواستفاده کنند.

راستینه با اشاره به کلاهبرداری اخیر طلافروشان در شهرکرد خاطرنشان کرد: تحت هیچ شرایطی این کلاهبرداری مشهود نادیده گرفته نشود.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دفینه موجود در شهر بلداجی و بحث‌های پیرامون آن توضیح داد: اگر این موضوع صحت دارد عامل مهمی برای توسعه گردشگری خواهد بود و چنانچه صحت ندارد یک بار برای همیشه به مردم اعلام شود تا شایعات پیرامون آن تمام شود.

اجرای ۳۱ طرح اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری

وی در پایان تصریح کرد: مردم انقلابی و ولایتمدار چهارمحال و بختیاری همواره برای مبارزه با فساد و اقامه عدالت آماده‌اند و تسلیم ذلت نمی‌شوند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.