احمد راستینه در اختتامیه دوازدهمین جشنواره ملی ،عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: رفع بسیاری از مشکلات کشور به‌خصوص در حوزه اقتصادی نیازمند تقویت بخش فرهنگی است.

به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، احمد راستینه در اختتامیه دوازدهمین جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی در شهرکرد با اشاره به در پیش بودن انتخابات ۱۴۰۰ گفت: تنها راه عبور از مشکلات کنونی کشور و نشان دادن قدرت و توان ایران به دنیا، حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی است.

احمد راستینه در اختتامیه دوازدهمین جشنواره ملی

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس تاکید کرد: کشور در شرایط کنونی به یک دولت جوان انقلابی نیاز دارد و حضور پُر شور و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، نشان از تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی دارد.

وی با بیان اینکه ملت ایران در آستانه یک رویداد بزرگ تصمیم‌گیری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی قرار گرفته است، افزود: در روزهای باقی‌مانده تا انتخابات ۱۴۰۰ نیز مردم با تصمیم‌گیری درست برای انتخاب فرد اصلح، ولایت‌مداری خود را به جهانیان نشان می‌دهند.

راستینه در ادامه با اشاره به لزوم توجه به زیرساخت‌های فرهنگی در جامعه گفت: فرهنگ به‌عنوان زیربنای توسعه، باید در برنامه‌ها و حوزه‌ها مختلف مورد توجه جدی باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رفع بسیاری از مشکلات کشور به‌خصوص در حوزه اقتصادی نیازمند تقویت بخش فرهنگی است.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.