شما اینجا هستید
اجتماعی » اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی دو اصل اساسی پلیس

اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی دو اصل اساسی پلیس

اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی دو اصل اساسی پلیس ،فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: هر فعالیتی اعم از اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در بستر امنیت امکان‌پذیر است و نیروی انتظامی در ایجاد این امنیت نقش اساسی دارد.

به گزارش چهارمحال آنلاین ، غلامرضا غلامزاده صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در ادامه عاشورای حسینی است، گفت: پیروزی انقلاب برگرفته از فرهنگ عاشورایی و راه نورانی اباعبدلله(ع) در مبارزه با ظلم و انحراف و در راستای امر به معروف و نهی از منکر است.

وی خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، حضور با بصیرت مردم در صحنه و آمادگی نیروهای مسلح به عنوان یکی از مقتدرترین کشورها در جهان شناخته می‌شود و نقش بی‌بدیل نظام اسلامی در منطقه و جهان بر کسی پوشیده نیست.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مردم ما توانستند فشار حداکثری دشمن را به التماس حداکثری مبدل کنند.

غلامزاده با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان سربازان ولایت همگام با مردم و مسؤولان، با استفاده از فناوری روز، تعهد و تخصص تلاش دارند خدمتگزار نظام و مردم باشند، افزود: هر فعالیتی اعم از اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در بستر امنیت امکان‌پذیر است.

وی امنیت را مقوله‌ای چندوجهی عنوان کرد و افزود: نهادهای مختلفی در راستای تولید و استمرار امنیت نقش دارند اما نیروی انتظامی نقش اصلی و اساسی در امنیت و آسایش مردم و مبارزه با هنجارشکنان دارد.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: این استان به لحاظ امنیت در وضعیت مطلوبی قرار دارد و این امر مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی است.

غلامزاده گام دوم انقلاب و ۱۲ اولویت کاری نیروی انتظامی برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری را شاخصه کاری نیروی انتظامی دانست و بیان کرد: خروجی کلیه فعالیت‌ها یک چیز است و آن خدمت به نظام و رضایتمندی مردم است.

وی در پایان تأکید کرد: اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی برای نیروی انتظامی اصل است.

نیروهای مسلح برای دشمن رعب‌آفرین باشند

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: نیروهای انتظامی و نظامی باید برای دشمن رعب‌آفرین و برای مؤمنان امیدآفرین باشند.

به گزارش چهارمحال آنلاین ، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح بالنده هستند، گفت: نیروی‌های نظامی و انتظامی در کشور مایه رعب و وحشت دشمنان نظام جمهوری اسلامی هستند.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: نیروهای انتظامی و نظامی باید برای دشمن رعب‌آفرین و برای مؤمنان امیدآفرین باشند، انتظار می‌رود نیروی انتظامی پناهگاه مستضعفین و محرومان باشد، امروز این توفیق نصیب نیروهای مسلح ما شده است.

وی در ادامه با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) در خصوص ویژگی‌های مؤمن، خاطرنشان کرد: مؤمن نباید بجز برای ستمگر و مجرم سختگیر باشد که خوشبختانه این ویژگی در بین نیروهای نظامی ما وجود دارد.

نکونام ادامه داد: مؤمن نباید بی‌خیر، حسود، لجوج، دروغگو، ستمگر باشد، اگر شما دارای این ویژگی باشید دشمن هر روز مأیوس‌تر از گذشته می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در پایان اظهار کرد: نیروی انتظامی در کشور ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز تقدیم انقلاب کرده است، ما امروز به حال شهدا و کسانی که در عرصه‌های مختلف به مؤمنان خدمت می‌کنند، غبطه می‌خوریم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!