فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: خبرنگاران باید زبان گویای مردم باشند و قدرت‌های پوشالی را به مردم نشان دهند هر چند تا به حال پیشرفت زیادی هم در فضای مجازی و هم در رسانه‌های حقیقی داشتیم اما برای مقابله با رسانه‌های خارجی باید تلاش مضاعفی کنیم.

سردار علی‌محمد اکبری صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان چهارمحال و بختیاری گفت: امروزه خبرنگاران در سنگر رسانه به عنوان جهادگران اصلی تلاش می‌کنند تا اخبار جعلی اذهان مردم را تشویش نکند و بتوانند درست و غلط را از هم متمایز کنند.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از خبرنگارانی که با حق‌گویی، حق‌بینی و حق‌شناسی قلم می‌زنند و تاثیرگذار هستند، ادامه داد: خبرنگاران از جان خود می‌گذرند و هزینه می‌کنند تا حقایق به گوش مردم برسد و جهاد تبیین را برای مردم روایت کنند.

اکبری خاطرنشان کرد: اگر حقایق در جامعه به درستی بیان نشوند انقلاب اسلامی تحریف می‌شود و نسل جدید که انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را به چشم ندیدند با دستاوردهای تحریف‌شده سیراب می‌شوند و باور خود را نسبت به نظام از دست می‌دهند.

وی با اشاره به لزوم مطالبه‌گری درست و به موقع در جامعه بیان کرد: همه مردم با مسئولان ارتباط ندارند و شما را زبان گویا و چشم بینای خود می‌دانند تا مطالبه‌گر حق مردم باشید و خواسته‌های آن‌ها را از مسئولان مطالبه کنید.

اکبری با اشاره به سختی کار خبرنگاری گفت: خبرگزاری‌ها و خبرنگاران در برخی موارد با بیان حق و حقیقت مورد تهدید و تحریم قرار می‌گیرند اما این نباید از زبان حق‌گویی و اعتبار خبرنگاران بکاهد و البته ارزیابی رسانه‌ها نشان می‌دهد رسانه‌های ملی مورد اعتماد مردم هستند.

وی افزود: خبرنگاران باید زبان گویای مردم باشند و قدرت‌های پوشالی را به مردم نشان دهند هر چند تا به حال پیشرفت زیادی هم در فضای مجازی و هم در رسانه‌های حقیقی داشتیم اما برای مقابله با رسانه‌های خارجی باید تلاش مضاعفی کنیم.

اکبری در پایان با تشکر از پوشش خبری مناسب کنگره عشایر گفت: کنگره ۱۱ هزار جامعه عشایری با تلاش تمام اصحاب رسانه به خوبی برگزار شد و انتظار می‌رود خبرنگاران در جشنواره ابوذر نیز با همین قدرت حضور موثر پیدا کنند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.