شما اینجا هستید
اجتماعی » اعضای جدید اتاق بازرگانی شهرکرد مشخص شدند

اعضای جدید اتاق بازرگانی شهرکرد مشخص شدند

اعضای جدید هیات نمایندگان اتاق بازرگانی صنایع ، کشاورزی و معادن شهرکرد پس از برگزاری انتخابات، روز یکشنبه معرفی شدند. رییس گروه نظارت انتخابات اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ،یادآور شد: هفتمین دوره انتخابات اعضای هیات نمایندگان اتاق شهرکرد با شرکت ۲۳۰ نفر و مشارکت بیش از ۸۰ درصدی اعضاء برگزار شد. محمدعلی نیرومند افزود : این دوره از انتخابات اتاق بازرگانی شهرکرد، بیشترین میزان مشارکت اعضاء را در مقایسه با دوره های گذشته داشت.
وی ادامه داد : پس از شمارش آراء شرکت کنندگان در این انتخابات در گروه صنعت ‘ آیت الله احمدی ‘ ، ‘ بهرام الله بخشی ‘ ،’ حسن ایزدی بروجنی ‘ ، ‘ فرهاد اخوان’ و ‘ یوسف ابوطالبان ‘ حائز اکثریت آراء شرکت کنندگان شدند.
نیرومند افزود: در گروه بازرگانی نیز’ بهنام علیخانی ‘ ، ‘ شهریار حیدرپور ‘ ، ‘حبیب الله بخشی’ ،’ فرج الله نجفی’ و ‘ سید کورش هاشمی گل سفیدی ‘ به ترتیب بیشترین آراء را کسب کردند. وی ادامه داد : در گروه کشاورزی ‘مسعود ناصری بروجنی’، ‘ دبیر رضایی سورشجانی’ و ‘اردوان طهماسبی گندمکار’ و در گروه معدن نیز ‘ شهرام زارع فارسانی ‘ و ‘ عبدالکریم کریمی فیل آبادی ‘ حائز اکثریت آراء شده و به عضویت هیات نمایندگان اتاق بازرگانی شهرکرد انتخاب شدند.
به گزارش چهارمحال آنلاین ، اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری شعبه ای از اتاق ایران است که در سال ۱۳۷۵ بنا به ضرورت و با تلاش مسوولان استان و حمایت همه جانبه بازرگانان – صنعتگران و معدن کاران استان آغاز به کار کرد که از آن تاریخ تابه حال به استناد و قانون اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی ایران نسبت به مسئولیت های محوله انجام وظیفه می کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!