شما اینجا هستید
اجتماعی » افتخار آفرینی پیام نور چهارمحال و بختیاری در جشنواره ملی دستاوردها

افتخار آفرینی پیام نور چهارمحال و بختیاری در جشنواره ملی دستاوردها

رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری گفت: دانشجویان این دانشگاه توانستند در جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی های کشور، ۱۴ مقام کسب کنند. علیرضا آبرود روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین با بیان اینکه این رقابت ها طی سه روز به میزبانی استان گلستان برگزار شد، اظهار داشت: در این جشنواره انجمن های علمی هر دانشگاه در قالب غرفه ای به ارائه دستاوردهای خود پرداختند که انجمن علمی دانشگاه پیام نور استان هم همانند سال های گذشته دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت. وی با اشاره به اینکه بیش از ۲ هزار اثر در محور انجمن ها و کانون ها از سراسر کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند، افزود: دانشجویان دانشگاه پیام نور استان در این جشنواره به کسب ۱۴ مقام برتر دست یافتند که در این بین در حوزه نشریات دانشجویی۶ مقام برتر و عنوان سومی کشور را کسب کردند.
آبرود ادامه داد: دانشجویان این دانشگاه همچنین در حوزه انجمن های علمی سه مقام برتر و عنوان پنجم کشور و در حوزه کانون های فرهنگی ۴ مقام برتر و در بخش رویش عنوان نخست را در کشور از آن خود کردند.
به گزارش چهارمحال آنلاین ، جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی ها از ۲۷ لغایت ۲۹ اسفندماه با معرفی و تقدیر از برگزیدگان در سه جشنواره رویش، حرکت و نشریات در استان گلستان به کار خود پایان داد.
هم اینک هشت هزار دانشجو در ۱۱ مرکز و واحد فعال در شهرستان های چهارمحال و بختیاری در ۲۵۰ کد رشته و محل مشغول فراگیری علم و دانش هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!