امام جمعه شهرکرد: عربده کشی آمریکا تو خالی است

امام جمعه شهرکرد: عربده کشی آمریکا تو خالی است ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به تهدیدات اخیر آمریکا در سطح بین المللی تاکید کرد: عربده کشی های آمریکا دیگر کاربردی ندارد و برای ملت های جهان تو خالی شده است.

به گزارش چهارمحال آنلاین ، حجت الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه های نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد افزود: آمریکا، نزد ملت های جهان از جمله در ایران یک طبل توخالی است و ملت ایران هرگز از آمریکا هراسی نداشته اند.

به گفته وی، آمریکا در دوره جدید خود نه تنها دیگر یک کشور قدرتمند نیست بلکه یک رژیم رو به زوال است و در جهان تنها شده است.

خطیب جمعه شهرکرد به مساله کاپیتولاسیون در رژیم پهلوی اشاره کرد و گفت: ۲۳ اردیبهشت سال ۵۸ سالروز لغو کاپیتولاسیون است که یک قرارداد ننگین برای حفاظت از سربازان آمریکا علیه ملت ایران بود تا ایرانیان را تحقیر کنند.

وی گفت: انقلاب اسلامی بساط اینها را جمع کرد و مشت محکمی در دهان اینها زد و اکنون آمریکا می خواهد بگوید کدخداست ولی آمریکای امروز کشوری توخالی است.

به گفته وی، برخی از سران کشورهای دیگر که ایمان و معرفت قرآنی ندارند و به میزهای خود دل بسته اند، از آمریکا می ترسند اما ملت های آزاده در برابر زیاده خواهی و عربده کشی های آمریکا ایستاده اند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد با اشاره به خروج آمریکا از برجام تاکید کرد: برجام یک مساله نگاه به بیرون است و اجماع ملی بر روی این معاهده در ایران وجود نداشته است و جوانان انقلابی و مومن به بیرون از کشور و به برجام دل نبستند.

نکونام یادآور شد: امروز مردم در راهپیمایی خود خواسته ای دارند و آن تعیین تکلیف هر چه زودتر برجام است تا اجازه عربده کشی به دشمن ندهند.

وی گفت: مقام معظم رهبری بارها درباره اقتصاد مقاومتی اشاره فرمودند ولی برخی به جای اقتصادی مقاومتی نگاه به بیرون داشتند و اکنون باید نسبت به تولید ملی و رونق داخلی توجه شود.

نکونام به مقاومت مردم غزه در برابر بمباران رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود: رژیم اشغالگر قدس امروز از جوانان مبارز فلسطین در هراس است و دیگر نمی تواند در برابر جوانان غزه دوام بباورد.

خطیب جمعه شهرکرد با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور تاکید کرد: باید با احتکار کنندگان برخورد جدی کرد و مسوولان به دنبال کنترل بازار و رفع گرانی ها باشند.

نکونام با اشاره به حلول ماه رمضان گفت :تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان در ماه مبارک رمضان مورد توجه قرار گیرد و نشست های قرآنی و جزء خوانی نیز یکی از کارهای مهم برای بهره مندی از فضلیت ماه رمضان است.

وی به برخی از مواردی که باعث روزه داری مومنان می شود اشاره کرد و تصریح کرد: در طول ماه رمضان استخرها و پارک های آبی که نیازمند آب است و اگر تمام بدن مومن در آب قرار گیرد ، روزه را باطل می کند نباید در ماه مبارک رمضان در روز مورد استفاده قرار گیرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.