شما اینجا هستید
اجتماعی » ایده های نو در حوزه سلامت به رقابت گذاشته می شوند

ایده های نو در حوزه سلامت به رقابت گذاشته می شوند ،مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز نخستین رویداد ملی هم اندیشی رقابت ایده های نو در عرصه سلامت از روز پنجشنبه گفت: ایده های نو در حوزه سلامت به رقابت گذاشته می شوند.صفر فرامرزی روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: افراد علاقمندان و فعالان حوزه سلامت می توانند برای ثبت نام و دریافت جزییات این طرح ، به وب سایت این رویداد به آدرس www.shareidea.ihio.gov.ir مراجعه کنند.
وی ادامه داد: زمان ثبت نام در این مسابقه از ۱۵ دی ماه است و پس از آن شرکت کنندگان به مدت ۲ هفته فرصت دارند از ایده و طرح خود دفاع کنند.
فرامرزی، آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت را از مهمترین محورهای این رویداد عنوان کرد و گفت: «پوشش بیمه ای»، «قوانین، مقررات و فرایندها»، «کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت»، «مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی» و «نظارت بر خدمات بیمه» از دیگر محورهای این هم اندیشی است.
مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: ثبت ایده در این رویداد رایگان است و افراد در ۲ قالب فردی و گروهی می توانند در این عرصه رقابت کنند.
فرامرزی افرود: از مجموع افراد شرکت کننده در این رویداد ۱۸ ایده برتر انتخاب و تقدیر می شوند.
در چند سال اخیر استارت آپ ها ، فن بازارها ، آپ ویکندها و ایده های اجرایی در بخش سلامت مورد توجه نخبگان و جوانان قرار گرفته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!