شما اینجا هستید
اجتماعی » باید از اختلافات و تنش های اجتماعی در جامعه پرهیز شود

باید از اختلافات و تنش های اجتماعی در جامعه پرهیز شود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: آنچه در پیشبرد بهتر امور نقش بسزایی دارد، حفظ وحدت و همدلی است، از همین رو باید از انجام اقداماتی که منجر به تنش اجتماعی و اختلاف افکنی در جامعه می شود، خودداری کرد.
به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ، اقبال عباسی روز شنبه در نشست با مشاور و دبیر شورای مطالعات راهبردی معاونت امور مجلس و استان های صدا و سیما افزود: همگرایی و هم افزایی از مهمترین رسالت های این رسانه است. وی گفت: انتظار است تا صدا و سیما در حفظ وحدت و وفاق جامعه بیش از پیش بکوشد و برای تقویت همدلی تولید محتوا داشته باشد.
مشاور و دبیر شورای مطالعات راهبردی معاونت امور مجلس و استان های صدا و سیما نیز در این نشست اظهار داشت: مبارزه با واگرایی، رفع اختلافات و تقویت هم افزایی از مهمترین رسالت های صدا و سیماست.
حجت الاسلام حسین محمدیان، برخورداری از علم، تجربه و آشنایی به امور رسانه را از مهمترین ملاک های انتخاب مدیران مراکز صدا و سیما دانست و گفت: بی شک مدیریت جدید با برخورداری از این شاخص ها می تواند در تداوم موفقیت های استان اثرگذار شود. یوسف افشارنیا به تازگی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری منصوب شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!