با روزه‌خواری در ملاءعام طبق قانون برخورد می‌شود

با روزه‌خواری در ملاءعام طبق قانون برخورد می‌شود ،فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت:با توجه به مشهود بودن جرم روزه‌خواری با روزه‌خواران در ملاعام طبق قانون برخورد می‌شود.

غلام‌عباس غلام‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ، گفت: روزه‌خواری در ملاءعام از نظر شرعی حرام، مصداق جرم مشهود و قابل تعقیب است و معذوراتی مانند بیماری و مسافرت مجوز روزه‌خواری در انظار عمومی نیست.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری خطاب به متصدیان هتل‌ها، رستوران‌های بین‌راهی، میهمان‌پذیرها، پایانه‌ها و فرودگاه‌های استان افزود: صرفاً برای مسافران خود می‌توانند با اخذ مجوز از مراجع ذی‌ربط، با رعایت شئونات اسلامی و پوشش فضای مربوطه فعالیت کنند و ارائه خدمات توسط سایر مراکز پذیرایی از اذان صبح تا اذان مغرب ممنوع بوده و در صورت مشاهده برابر مقررات با متخلفان برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: پلیس از رانندگان وسایط نقلیه عمومی و خصوصی انتظار دارد از تظاهر به روزه‌خواری، استعمال دخانیات و ایجاد آلودگی صوتی پرهیز کنند همچنین با توجه به این که در ماه رمضان فضای کشور آکنده از عطر بندگی و معنویت است شهروندان در رعایت عفاف و حجاب، مهربانی، کمک به مستضعفان و دیگر وظایف انسانی اهتمام داشته باشند.

غلام‌زاده تصریح کرد: مأموران پلیس در فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری تمام تلاش خود را جهت تسهیل ترافیک، عبور و مرور و سالم‌سازی فضای عمومی به کار می‌بندند و مردم ضمن همکاری و همیاری در صورت مشاهده موارد خلاف، از طریق تلفن ۱۱۰ پلیس را در اجرای قانون یاری دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.