بروجن قهرمان مسابقات بدمینتون انتخابی نوجوانان چهارمحال و بختیاری شد

بروجن قهرمان مسابقات بدمینتون انتخابی نوجوانان چهارمحال و بختیاری شد ،بروجن قهرمان مسابقات بدمینتون انتخابی نوجوانان پسر چهارمحال و بختیاری شد. به گزارش چهارمحال آنلاین ؛ مسابقات بدمینتون انتخابی نوجوانان پسر چهارمحال و بختیاری روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان سامان برگزار و در نهایت تیم‌های بروجن، سامان و فرخشهر اول تا سوم شدند.

در بخش آزاد این بازی‌ها، در رده سنی زیر ۱۵ سال، امیرمهدی خداوردی و امیرحسین حیدری از سامان مقام‌های اول و دوم و علی افشار کهن از فرخشهر و مهربد بنیادی از باشگاه بدمینتون باران شهرکرد، مقام سوم مشترک‌ را به خود اختصاص دادند.

همچنین در رده سنی زیر ۱۷ سال، مهدی بنایی از بروجن، هادی رحمانی از سامان مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و مهدی رئیسی به همراه امیرمهدی علیدادی از باشگاه بدمینتون باران شهرکرد مقام سوم مشترک را به دست آوردند. گفتنی است، رقایت دختران نوجوان بدمینتونیست استان ۱۳ اردیبهشت‌ماه به میزبانی شهرستان سامان برگزار خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.