برگزاری راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای امنیت ملی

برگزاری راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای امنیت ملی ،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: پس از اقامه نماز جمعه هم‌زمان با سراسر کشور راهپیمایی جهت حمایت از بیانیه شورای امنیت ملی و مواضع قاطعانه مسؤولان در خصوص برجام در ۲۳ نقطه از استان برگزار می‌شود.

به گزارش چهارمحال آنلاین ، علی گرجی صبح امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی در خصوص اعلام موضع قاطعانه در خصوص تعیین تکلیف برجام، گفت: پس از اقامه نماز جمعه هم‌زمان با سراسر کشور راهپیمایی با حضور مردم روزه‌دار بام ایران جهت حمایت از مواضع قاطعانه مسؤولان در ۲۳ نقطه از چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مردم در این راهپیمایی بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با عدم اعتماد به آمریکا و اروپا را بار دیگر به مسؤولان گوشزد می‌کنند؛ باید به این نکته توجه کرد که بدقولی‌های وقیحانه اروپا جای تذکر دارد.

وی با اشاره به اینکه اهمیت این برنامه در خصوص اعلام موضع مسؤولان در خصوص برجام بر کسی پوشیده نیست، خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی نسبت به مناسبت‌های ملی و مذهبی بی‌تفاوت هستند و کارهای فرهنگی مؤثر در ادارات صورت نمی‌گیرد.

گرجی اضافه کرد: مسیر در شهرکرد از روبروی مصلی تا میدان دانش است و جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر نیازمند همکاری همه دستگاه‌های اجرایی هستیم.

علی اسلامی در ادامه این جلسه با بیان اینکه برای حضور پررنگ مردم باید اهمیت راهپیمایی قبل از آغاز خطبه‌های نمازجمعه تبیین شود، گفت: هرجا پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت کردیم موفق بودیم.

هرکجا انقلابی عمل نکردیم ضربه خوردیم

معاون فرهنگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) با تأکید بر اینکه هرکجا انقلابی عمل نکردیم ضربه خوردیم، افزود: مردم ما در برهه‌های مختلف نشان دادند که جلوتر از مسؤولان حرکت می‌کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.