بقاع متبرکه چهارمحال و بختیاری ،مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: با هدف بزرگداشت دهه کرامت بیش از ۳۰ ویژه برنامه مذهبی، فرهنگی، بصیرتی و جشن در امامزادگان و بقاع متبرکه استان با شعار «خدمت کریمانه؛ گره‌گشایی به رسم اهل بیت(ع)» برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن امیری روز دوشنبه افزود: این برنامه‌ها با توجه به شرایط شیوع کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: گلباران امامزادگان، برگزاری نشست‌های بصیرتی و عقدیتی به ویژه با موضوع انتخابات و دعوت از سخنرانان ملی، راه‌اندازی کاروان‌های شادی با عنوان شمیم کرامت، پخش صلوات خاصه امام رضا(ع) و نماهنگ مرتبط با زیارت امام هشتم شیعیان و حضرت معصومه (س) از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

بقاع متبرکه چهارمحال و بختیاری

امیری تصریح کرد: همایش ملی دختران، نمایش طنز، مسابقه، دکلمه‌خوانی، ایستگاه مشاوره خانواده، برپایی نمایشگاه کتاب، نورافشانی در شب ولادت امام رضا(ع) و برپایی ایستگاه‌های وقف مشارکتی حضرت زهرا(س) از دیگر برنامه‌های ویژه دهه کرامت در استان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه روز ملی بزرگداشت امامزادگان امسال به میزبانی بقعه متبرکه امامزاده سیدمحمد بارده برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این برنامه روز چهارشنبه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این امامزاده اجرا می‌شود.

دهه کرامت یازده روز ابتدایی دهه اول ماه ذی‌القعده است که همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) در اول ذی‌القعده آغاز و با ولادت برادرش امام رضا(ع) در ۱۱ ذی‌القعده به پایان می رسد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.