تحول اقتصادی ایران ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: ایران در میان دویست کشور جهان به جایگاه هجدهم اقتصادی رسیده است اما علت دیده نشدن این تحول در آثار زندگی مردم چیست؟ باید این مسئله مهم بررسی شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: با تعیین شعار سال بارِ تکلیف خصوصاً برای مجموعه‌های صنعتی، تولیدی، فعالان در این عرصه و متولیان سنگین‌تر می‌شود.

وی بیان داشت: امروز در جنگ اقتصادی به سر می‌بریم، دشمن راه‌های مختلف را امتحان کرده و نتیجه نگرفته است و تمام تمرکز خود را روی مسائل اقتصادی گذاشته است.

تحول اقتصادی ایران

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: دشمن خیال می‌کند فشار اقتصادی بر روی مردم ایران موثر است، با تدبیر حکیمانه رهبری و پاسخگویی خوب جمع کثیری از مردم به دستور حضرت آقا در رابطه با فعالیت اقتصاد مقاومتی بسیار نقش‌آفرینی شد.

  نکونام بیان داشت: علت اینکه دشمن نتوانسته نقشه‌های خود را تا به امروز آنگونه که می‌خواهد عملی کند و اظهار یاس می‌کند، ایستادگی و کار قابل توجه قشر عظیمی است که به میدان آمدند.

امام جمعه شهرکرد بیان داشت: هنوز باید تولید را به معنای راستین گسترش داد و ضمن قدردانی از آنان که به میدان آمدند این فعالیت‌های صورت گرفته کافی نیست باید در درون و سطح زندگی مردم از این مقوله جواب گرفت.

وی عنوان داشت: باید رونق در زندگی و معاش مردم شکل گیرد تا آن‌ها احساس کنند روی پای خود ایستادن، به تولید قوت بخشیدن و متکی به درون و توانمندی‌های خود بودن در زندگی و اقتصاد آن‌ها اثر دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: علی‌رغم تمام کارهایی که صورت گرفته و یاسی که در دشمن ایجاد شده است باید بررسی کرد که چرا این کارها در زندگی مردم دیده نمی‌شود. ایران در میان دویست کشور جهان به جایگاه هجدهم اقتصادی رسیده است اما علت دیده نشدن این تحول در آثار زندگی مردم چیست؟ باید این مسئله مهم بررسی شود.

وی تصریح کرد: شعار دادن و عدم انجام کار مطالعاتی در حیطه تولید بی‌فایده است، باید جزئیات مشخص شود و تمام موانع تولید شناسایی شوند و اینکه چه پشتیبانی‌ها باید شکل گیرد بررسی و به مسئولین ارائه شود.

نکونام خاطرنشان کرد: خلاصه شعار امسال نیاز به حرکت همگانی و نقش آفرینی دارد، باید به گونه‌ای عمل شود که بتوان گفت درصد قابل توجهی از تولید در زندگی مردم تاثیر داشته است. به امید خدا دولت آینده و تازه نفس شکل می‌گیرد که حتما می‌تواند مانع‌زدا و پشتیبان عملی برای تولید باشد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.