تشکیل سازمان ملی جوانان تسریع در امور این قشر است

تشکیل سازمان ملی جوانان تسریع در امور این قشر است ،نماینده مردم شهرستان بروجن و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان در این کمیسیون گفت: این مساله باعث تسریع در امور جوانان است.

خدیجه ربیعی فرادنبه افزود: طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان روز گذشته به تصویب اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی رسید.

بگفته وی در نشست روز گذشته کمیسیون، نمایندگان موافق و مخالف به این جمع‌بندی رسیدند که این اقدام اثرگذاری در جهت ارتقای جایگاه جوانان و تسریع روند رسیدگی به امور و رفع چالش‌های مربوط به سیاست‌گذاری، برنامه ‌ریزی و نظارت در این حوزه خواهد بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تشکیل سازمان ملی جوانان یکی از خواسته های جوانان و تشکل های امور جوانان برای منفک شدن بخش جوانان از وزارت ورزش و جوانان بود.

بگفته وی، با انتزاع سازمان جوانان از وزارت ورزش و جوانان هر دو بخش در اجرای امور اجرایی و رسالت خود، سرعت عمل بیشتری خواهند داشت.

پیش از این تعدادی از تشکل های جوانان و ورزشکاران خواستار تفکیک و انتزاع این دو حوزه ار یکدیگر بودند.
سازمان ملی جوانان سال ۱۳۹۰ با سازمان تربیت بدنی ادغام و در نهایت وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.