تصادف مرگبار در محور بروجن به خوزستان ،مسلم احمدی فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس با سواری سمند در محور بروجن به خوزستان منجر به مرگ ۵ نفر و مصدومیت ۲۴ تَن دیگر شد.

مسلم احمدی فرمانده انتظامی شهرستان بروجن در گفتگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ؛ اظهار کرد:  ساعت ۱۶:۱۰ امروز سه شنبه ۱۰ تیرماه با اعلام خبر برخورد یک دستگاه اتوبوس با سواری سمند در محور بروجن به خوزستان حوالی روستای گردبیشه یگان‌های امدادی و انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: متأسفانه در این حادثه ۴ سرنشین خودروی سمند و یکی از سرنشینان اتوبوس که از اصفهان به سمت اهواز در حال حرکت بود، در دَم جان باختند.

سرهنگ احمدی با بیان اینکه در این تصادف ۲۴ نفر نیز مصدوم شدند، ادامه داد: مصدومان حادثه توسط عوامل اورژانس و هلال احمر به بیمارستان‌های بروجن و لردگان اعزام شدند.

سرهنگ مرادی رئیس پلیس راه شهرستان بروجن نیز در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ؛ علت حادثه را تجاوز به چپ سواری سمند عنوان کرد.

شهرستان بروجن با ۱۴۲ کیلومتر راه اصلی در فاصله ۶۲ کیلومتری از مرکز چهارمحال و بختیاری واقع است.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.