مدیر تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج میلیون و ۴۷۸ هزار لیتر مواد سوختی در شبکه تعاون روستایی استان توزیع شده است.

افشین حیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با چهارمحال آنلاین با بیان اینکه این میزان مواد سوختی توسط سه جایگاه پمپ بنزین در کوهرنگ، هوره و دستگرد توزیع شده است، اظهار داشت: در این مدت ماهانه ۹۱۳ هزار لیتر بنزین، گازوئیل و نفت سفید در استان توزیع شده است.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۲ میلیون و ۹۲۸ هزار لیتر بنزین، ۲ میلیون و ۳۹۴ هزار لیتر گازوئیل و ۱۵۴ هزار لیتر نفت سفید در استان توزیع شده است.

مدیر تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری با اشاره به توزیع نفت سفید در مناطق دور افتاده استان، خاطر نشان کرد: مقداری از نفت سفید مورد نیاز این مناطق نیز توسط امور عشایر تامین می‌شود.

حیدری تصریح کرد: تعاون روستایی برای تامین سوخت وسایل نقلیه و ادوات کشاورزی در مناطقی که امکان سوخت‌رسانی نباشد اقدام به احداث جایگاه‌های سوخت‌رسانی کرده است.

وی ادامه داد: هم اینک چهار درخواست نیز برای احداث جایگاه سوخت در لردگان، اردل، مارکده و سوده‌جان وجود دارد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.