شما اینجا هستید
اجتماعی » تقدیر وزارت کشور از هوشمندی استاندار چهار محال و بختیاری در مدیریت

تقدیر وزارت کشور از هوشمندی استاندار چهار محال و بختیاری در مدیریت

معاون سیاسی وزیر کشور روز پنج شنبه با ارسال پیامی، اقدامات و مدیریت استاندار چهارمحال و بختیاری در مواجهه با سیلاب اخیر استان را ‘ هوشمندانه ‘ توصیف و از اقبال عباسی قدردانی کرد. تقدیر وزارت کشور از هوشمندی استاندار چهار محال و بختیاری در مدیریت

به گزارش روز پنجشنبه چهارمحال آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، جمال عرف در این پیام خطاب به استاندار چهارمحال و بختیاری نوشت : ضمن تبریک مبعث، عید اتمام فضائل اخلاقی، از تدابیر و زحمات جنابعالی و همکاران محترم در مدیریت هوشمند بحران اخیر، جلوگیری و کاهش آلام و صدمات مادی، جانی و روانی مردم شریف استان تشکر می کنم. معاون سیاسی وزیر کشور تاکید کرد : امیدوارم ارزیابی و تجربیات کسب شده، در پیش بینی، پیشگیری و مقابله با حوادث آینده مفید واقع شود. موج اول بارش ها در چهارمحال و بختیاری از روز ششم و موج دوم از یازدهم فروردین در استان آغاز شد و باعث خسارت های زیادی به بخش های کشاورزی، اماکن مسکونی و نیز تاسیسات استان شد.

رئیس جمهوری اسلامی ایران و معاول اول رئیس جمهوری در زمان وقوع سیلاب در تماس با استاندار چهارمحال و بختیاری، پیگیر مساله مدیریت بحران در این استان بودند. میزان بارش ها در موج اول و دوم بارش ها در کوهرنگ بیش از ۳۰۰ میلیمتر بود که به اندازه یک فصل بارشی است. میزان خسارت اولیه سیلاب های موج اول و دوم بارش ها به چهارمحال و بختیاری حدود ۶ هزار میلیارد برآورد می شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!