تماس با فوریت‌های پلیسی چهارمحال و بختیاری ،فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به جایگاه پلیس در ایجاد امنیت در جامعه گفت: از سوی مردم روزانه بییش از یکهزار و ۴۵۰ تماس با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ استان برقرار می‌شود.

سردار منوچهر امان‌اللهی روز یکشنبه در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۲۶۸ هزار و ۳۱۹ تماس با مرکز تلفن ۱۱۰ برقرار شده است.

به گفته وی، امنیت، نیاز همه مردم در امور فردی، اجتماعی و سایر حوزه‌هاست و اگر امنیت نباشد و یا به امنیت خدشه وارد شود زمینه بروز اختلاف افزایش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی به طور شبانه‌روزی در حوزه‌های مختلف، ماموریت‌های گسترده و متنوعی را برعهده  دارد، گفت: با تلاش مجاهدانه و ایثارگرانه ماموران انتظامی در استان این ماموریت‌ها به سرانجام می‌رسد.

امان‌اللهی، به ارائه روزانه بیش از ۱۰ هزار خدمت از سوی نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف از جمله رفع ترافیک، حفظ و استمرار نظم و امنیت، بحث پیشگیری و برخورد با جرائم اشاره کرد و گفت: ماموران نیروی انتظامی با روحیه، تواضع، اخلاص و توقع‌کم به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم هستند.

وی به اقدامات نیروی انتظامی در حوزه کشف سرقت، پیشگیری از تخلفات، شناسایی و کشف قاچاق کالا و مواد مخدر، برخورد با قاچاقچیان، مواد فروشان، اراذل و اوباش، برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی و اقتصادی در استان اشاره کرد و گفت: این استان در شاخص‌های مختلف امنیتی جایگاه خوبی در کشور را کسب کرده است.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به هفته نیروی انتظامی گفت: این هفته فرصتی برای تجلیل از کارکنان، خانواده آنها، پیشکسوتان، ایثارگران و همچنین فرصتی برای ارائه آموزش‌های همگانی و ایجاد تعامل درست و سازنده با اقشار مختلف در زمینه ارتقا مشارکت عمومی و حفظ و استمرار نظم و امنیت در جامعه است.

۲۷ مهرماه تا سوم آبان‌ماه امسال به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است. در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان از زحمات تعدادی از بازنشستگان، خانواده شهدای نیروی انتظامی و ماموران انتظامی موفق،قدردانی شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت بحث نظم و امنیت در جامعه گفت: نیروی انتظامی مرکز تامین کننده نظم و امنیت در جامعه است و اهمیت این نیرو بیش از گذشته مشهود است.

اقبال عباسی روز یکشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با تاکید بر اهمیت بحث امنیت افزود: اگر امنیت در جامعه بر هم بخورد و امنیت نباشد، سلامت جامعه زیر سوال خواهد رفت.

به گفته وی، امروز جامعه بیش از گذشته به خدمات، ایثارگری‌ها و فداکاری نیروی انتظامی در کل کشور نیازمند است و اهمیت نیروی انتظامی بیش از گذشته مشهود است.

وی اظهار داشت: با توجه به گستردگی کار نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف، تامین امکانات، تجهیزات، همکاری و همراهی از سوی مردم و مسوولان با این قشر یک وظیفه همگانی است.

عباسی گفت: اگر فعالیت و تلاش نیروی انتظامی در کشور دچار ضعف و کاستی شود، در جامعه، استان، شهر، محله، جاده، پیاده‌رو، اماکن مختلف، نظم و امنیت برهم خواهد خورد.

وی به اظهار داشت: همه مردم در جامعه وظیفه دارند که به عنوان یک شهروند و خدمتگذار در کنار نیروی انتظامی باشند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.