تندیس سردار دلها در شهرکرد ،رییس کل دادگستری چهارمحال وبختیاری گفت: عامل هتک حرمت و تعرض به تندیس سردار سلیمانی در شهرکرد با تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و دستگیر شد.

احمدرضا بهرامی دوشنبه شب در گفت وگو با شبکه تلویزیونی جهان‌بین، از دستگیری فردی که اقدام به آتش‌زدن تندیس سردار سلیمانی در ۱۵ دی‌ماه سال‌جاری کرده بود، خبر داد و افزود: این فرد ضد انقلابی در شب شهادت حضرت زهرا(س)، در یک اقدام کوردلانه به تندیس سردار دلها اهانت کرد.

وی گفت: مردم استان روز پنجشنبه در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در یک حرکت خودجوش بر علیه این فرد یا افراد به پا خواستند و همچنین اقدامات شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این اقدام نابخردانه از همان ساعات اولیه آغاز و دستورات قضایی صادر شد.

تندیس سردار دلها در شهرکرد

به گفته وی، با همت و تلاش شبانه‌روزی دست‌اندرکاران امنیت استان و تلاش دادستان و ماموران اداره کل اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه قمر بنی هاشم(ع) و نیروهای اطلاعاتی و انتظامی استان ،در همان روزهای نخست فرد هتاک شناسایی و کمتر از یک هفته این عامل ضدانقلابی دستگیر شد.

بهرامی گفت: قول می‌دهیم با رعایت موازین شرعی و قانونی آنچه لازم است و قانون مشخص کرده ،در خصوص این فرد اجرا شود و رسیدگی لازم برابر ضوابط و مقررات صورت گیرد و حکم صادر شود.

وی گفت: برای جلوگیری از شایعات و دامن‌زدن برخی افراد به این مساله، اصل خبر دستگیری این فرد اطلاع‌رسانی شد و جزئیات خبر و وابستگی این فرد، پس از تکمیل روند تحقیقات و شناسایی هدف فرد هتاک و وابستگی او به گروه‌های خاص، اعلام خواهد شد.

تندیس سردار سلیمانی روز چهارشنبه هفته ۱۵ دیماه به مناسبت هفته مقاومت و بزرگداشت سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی در ورودی شهر شهرکرد  نصب شد که همان شب تندیس سردار به آتش کشیده شد.

نماینده ولی فقیه در استان و  استاندار و مردم و مسوولان استان با محکومیت این اقدام، خواستار برخورد با هتاکان شدند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.