توزیع کننده گان مواد مخدر در شهرکرد دستگیر شدند

توزیع کننده گان مواد مخدر در شهرکرد دستگیر شدند ،فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری گفت : به منظور طرح پاکسازی محلات ۵ نفر از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی از مناطق جنوبی شهرکرد دستگیر شدند.

سردار غلامعباس غلامزاده روز یکشنبه از اجرای طرح پاکسازی جنوب شهرکرد خبر داد و افزود: این طرح با هماهنگی مقام قضایی اجرایی شد.

وی گفت: سال گذشته بیش از ۲٫۵ تن مواد مخدر در استان کشف و ضبط و ۳۷ باند تهیه و توزیع مواد نیز متلاشی شد.

وی از اجرای مستمر طرح های پاکسازی نقاط آلوده استان با هماهنگی مقام قضایی در راستای مبارزه با مواد مخدر به خصوص خرده فروشان و ناامن کردن محلات پرخطر برای سوادگران مرگ خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال وبختیاری نیز گفت: در بازرسی از منزل این افراد ۱۲۱ بسته هروئین، ۱۶ بسته مواد روانگردان شیشه، ۵ بسته تریاک آماده توزیع و فروش و ۶ عدد پایپ، ۵ ترازوی توزین کشف و ضبط شد.

عبدالرضا علیمحمدی با تاکید بر اینکه این افراد در راستای پاکسازی یکی از مناطق شهرکرد دستگیر شدند، افزود: این عوامل از هفته های قبل تحت نظارت اطلاعاتی قرار داشتند و چند روز گذشته نیز یک کیلو و ۹۳۰ گرم هروئین از عوامل مرتبط با این گروه کشف شد.

وی گفت: در عملیات روز یکشنبه ۴باب منزل مسکونی مورد بازرسی قرار گرفت و یک منزل در راستای ماده ۱۳ قانون مبارزه با مواد مخدر به لحاظ اینکه این منزل محل توزیع مواد مخدر بود، پلمپ شد.

شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری بیش از ۲۰۰هزار نفر جمعیت دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.