شما اینجا هستید
اجتماعی » توزیع کننده گان مواد مخدر در شهرکرد دستگیر شدند

توزیع کننده گان مواد مخدر در شهرکرد دستگیر شدند

توزیع کننده گان مواد مخدر در شهرکرد دستگیر شدند ،فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری گفت : به منظور طرح پاکسازی محلات ۵ نفر از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی از مناطق جنوبی شهرکرد دستگیر شدند.

سردار غلامعباس غلامزاده روز یکشنبه از اجرای طرح پاکسازی جنوب شهرکرد خبر داد و افزود: این طرح با هماهنگی مقام قضایی اجرایی شد.

وی گفت: سال گذشته بیش از ۲٫۵ تن مواد مخدر در استان کشف و ضبط و ۳۷ باند تهیه و توزیع مواد نیز متلاشی شد.

وی از اجرای مستمر طرح های پاکسازی نقاط آلوده استان با هماهنگی مقام قضایی در راستای مبارزه با مواد مخدر به خصوص خرده فروشان و ناامن کردن محلات پرخطر برای سوادگران مرگ خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال وبختیاری نیز گفت: در بازرسی از منزل این افراد ۱۲۱ بسته هروئین، ۱۶ بسته مواد روانگردان شیشه، ۵ بسته تریاک آماده توزیع و فروش و ۶ عدد پایپ، ۵ ترازوی توزین کشف و ضبط شد.

عبدالرضا علیمحمدی با تاکید بر اینکه این افراد در راستای پاکسازی یکی از مناطق شهرکرد دستگیر شدند، افزود: این عوامل از هفته های قبل تحت نظارت اطلاعاتی قرار داشتند و چند روز گذشته نیز یک کیلو و ۹۳۰ گرم هروئین از عوامل مرتبط با این گروه کشف شد.

وی گفت: در عملیات روز یکشنبه ۴باب منزل مسکونی مورد بازرسی قرار گرفت و یک منزل در راستای ماده ۱۳ قانون مبارزه با مواد مخدر به لحاظ اینکه این منزل محل توزیع مواد مخدر بود، پلمپ شد.

شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری بیش از ۲۰۰هزار نفر جمعیت دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!