شما اینجا هستید
اسلایداصلی » تکمیل برج‌ها از توان شهرداری خارج است

تکمیل برج‌ها از توان شهرداری خارج است

مدیر پروژه برج‌های دوقلو شهرکرد گفت: در حال حاضر بخشی از پروژه برج‌های دوقلو که مربوط به اعتبارات داخلی شهرداری بود تکمیل شده و پروژه در حال حاضر ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین از شهرکرد، به دنبال ثبت سوژه «سرنوشت برج‌های دوقلو شهرکرد را پیگیری کنید» در سامانه فارس من خبرنگار فارس موضوع را از مسؤولان مربوطه پیگیری کرده است.
به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین از شهرکرد، این مشکل را از مدیر پروژه برج‌های دوقلو شهرکرد جویا شده است که پاسخ مسؤول مربوطه به شرح زیر است.
علی ربیعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، گفت: شهرداری و شورای شهر شهرکرد مصمم هستند که پروژه‌ برج‌های دوقلو این شهر باید از طریق جذب سرمایه‌گذار و یا از طریق واگذاری پروژه به نتیجه برسد.
مدیر پروژه برج‌های دوقلو شهرکرد افزود: در همین راستا رایزنی‌هایی با بخش خصوصی و شرکت‌هایی که تمایل به سرمایه‌گذاری در اجرای پروژه برج‌های دوقلو دارند انجام شده است اما طبق مقررات شهرداری، برای جذب سرمایه‌گذار موظف هستیم فراخوان جذب منتشر کنیم.
ربیعی با اشاره به اینکه شهرداری شهرکرد در تدارک تعیین تکلیف پروژه از طریق جذب سرمایه‌گذار برای تکمیل برج‌ها و یا واگذاری آن است، عنوان کرد: پس از انتشار فراخوان واگذاری پروژه یا جذب سرمایه‌گذار و حصول ارزیابی کیفی باید در ابتدا اهلیت متقاضیان به لحاظ مالی، فنی و… بررسی و مشخص شود و پس از آن در صورت تائید اعضا کمیسیون مزایده شهرداری و یا هیأت انتخاب سرمایه‌گذار، فردی که اصلح‌ بوده و پیشنهاد بهتری را ارائه نموده است انتخاب می‌شود.
مدیر پروژه برج‌های دوقلو شهرکرد در پاسخ به این سؤال که اگر متقاضی برای خرید این پروژه ابراز تمایل کند نظر شهرداری چیست تصریح کرد: همان‌گونه که قبلاً نیز گفته شد این موضوع توسط شهرداری قابل بررسی است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر اجرای کامل پروژه مطابق با نقشه‌های اصلی در دستور کار است، ضمن اینکه بحث کاهش طبقات پروژه برج‌های دوقلو شهرکرد هم مطرح است اما تاکنون هیچ ابلاغی در خصوص اصلاح نقشه‌ها و کوچک کردن حجم و سطح این طرح صورت نگرفته است.
ربیعی با تأکید بر اینکه بودجه‌ای که لازم است تا پروژه برج‌های دوقلو شهرکرد تکمیل شود از توان شهرداری شهرکرد خارج است، تصریح کرد: در ابتدا نیز قرار بود بخشی از این پروژه توسط شهرداری ساخته شود و مابقی آن نیز یا از طریق پیش فروش یا استقراض و یا مشارکت با بخش خصوصی تکمیل شد.
مدیرپروژه برج‌های دوقلو شهرکرد افزود: در حال حاضر بخشی که مربوط به اعتبارات داخلی شهرداری بود تکمیل شده و پروژه ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی عنوان کرد: در نقشه راه ابتدایی احداث پروژه برج‌های دوقلو شهرکرد قرار بود بخشی از عملیات احداث پروژه توسط شهرداری انجام شود و مابقی آن یا از طریق پیش‌فروش یا استقراض و یا مشارکت بخش خصوصی تکمیل شود که الآن در این مرحله هستیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!