ثبت‌نام تسهیلات کسب و کار ،صاحبان کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا در چهارمحال وبختیاری می‌توانند برای دریافت تسهیلات حمایتی ثبت نام کنند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری گفت: بر اساس جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا که در هشتم خرداد ماه ۱۴۰۰ مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات و سایر حمایت‌های بانکی بنگاه‌های به شدت آسیب دیده از کرونا تمدید شده است.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کار‌های به شدت آسیب دیده از کرونا و متقاضی اخذ این تسهیلات تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ تمدید شده است، گفت: بانک‌ها و موسسات اعتباری چهارمحال وبختیاری پرداخت تسهیلات کرونایی اعم از تسهیلات جدید یا تسهیلات مراحل قبلی تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ پرداخت می نمایند.

سیدحفیظ الله فاضلی افزود: مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کار‌های به شدت آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات مصوب ستاد ملی کرونا در بخش‌های گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر و حمل و نقل ریلی و هوایی تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ مطابق همان دستور العمل و شرایط ابلاغی قبلی تمدید شده است.

ثبت‌نام تسهیلات کسب و کار

فاضلی با بیان اینکه بانک‌ها و موسسات اعتباری نسبت به پرداخت تسهیلات کرونایی اعم از تسهیلات جدید یا تسهیلات مراحل قبلی تا پایان آبان ۱۴۰۰ ملزم شده‌اند، افزود: بازپرداخت اقساط تسهیلات کرونایی اخذ شده توسط مشاغل و بنگاه‌های بخش گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر و حمل و نقل ریلی و هوایی اعم از تسهیلات کرونایی قبلی و یا تسهیلات جدید تا پایان شهریور سال ۱۴۰۰ امهال می‌شود.

وی گفت: برای صاحبان مشاغل و کسب و کار‌های به شدت آسیب دیده از کرونا به جز تسهیلات قرض الحسنه بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی که موعد پرداخت آن‌ها در چهار ماهه اول سال ۱۴۰۰ بوده و در این بازه زمانی پرداخت نشده است، منوط به آن که بدهی آن‌ها به شبکه بانکی تا تاریخ اول بهمن ۹۹ در طبقه جاری قرار داشته باشد، به انتهای دوره تقسیط منتقل می‌شود تا طی چهار قسط پس از آخرین قسط بازپرداخت شود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.