جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بدون تکیه بر نیروی انسانی سازماندهی شده و تجهیزات بروز نظامی بود، که مرهون اتکال به قدرت لایزال الهی و معنویت رزمندگان است.

سرهنگ مهران مرادی در حاشیه جلسه قرارگاه فرهنگی رسانه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس،تبیین هنرمندانه فرهنگ دفاع مقدس را بهترین راهکار برای مقابله با تحریف تاریخ جنگ دانست و گفت: تقارن اربعین حسینی با هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای تبیین پیوند این رویدادها و الگوگیری رزمندگان اسلام از شهدای کربلاست.

وی تصریح کرد: روحیه شهادت طلبی رزمندگان الگو گرفته از شهدای کربلا بود، که توانستند سرافرازانه از هشت سال جنگ تحمیلی بیرون بیایند.

مرادی بیان کرد: پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بدون تکیه بر نیروی انسانی سازماندهی شده و تجهیزات بروز نظامی بود، که مرهون اتکال به قدرت لایزال الهی و معنویت رزمندگان است.

مهران مرادی بخش هایی از مناجات شهید محسن وزوایی در شب عملیات را یادآوری کرد و افزود: هشت سال دفاع مقدس یادآور رشادت رزمندگانی است که نگذاشتند برای اولین بار حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی جدا شود. جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری

وی عنوان کرد: در تمام جنگ های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، بخش های مهمی از ایران اسلامی جدا شده و آخرین بخش هم شهر زیبای فیروزه در ساحل دریای خزر بوده که در دوران پهلوی معلون از کشور جدا و ضمیه شوروی سابق شد.

مرادی با تأکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اجرای برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تلاش های مدافعان سلامت را قدر دانست و بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس باید به صورت هنرمندانه رسانه ای شود زیرا بهترین راهکار برای مقابله با تحریف تاریخ جنگ، بیان واقعیت های این دوران ارزشمند به صورت هنرمندانه و جذاب است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با قهرمانان ورزشی را یادآوری کرد و گفت: ارزش های ملی و دینی و اسلامی باید به در جامعه ترویج شود و رسانه ها نقش مهمی در این راستا دارند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.