جشنواره سرود «آوای بی‌نشان‌ها» در شهرکرد، از روز دوشنبه نهم فروردین همزمان با سالروز میلاد امام زمان(عج) با اجرای گروه سرود دختران و پسران آوای باران در شهرکرد آغاز شد.

این جشنواره به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) و هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان(عج) از روز دوشنبه ۹ فروردین تا ۱۱ همین ماه برگزار می‌شود.

جشنواره«آوای بی‌نشان‌ها» عصر دوشنبه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در شهرکرد کار خود را آغاز کرد. گروه دختران در محل چهارراه فردوسی و گروه پسران در میدان انقلاب شهرکرد و پس از آن به صورت کرال به اجرای سرود پرداختند.

جشنواره سرود «آوای بی‌نشان‌ها» در شهرکرد

مدیر گروه سرود پسران آوای باران در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مجموع ۲ گروه دختران و پسران ۳۰ نفر هستند که در مدت سه روز با ارائه پنج اثر سرود در جشنواره آوای بی‌نشان‌ها رقابت می‌کنند.

مرتضی کیانی هرچگانی به محتوای سرودهای قابل ارائه در این جشنواره اشاره کرد و گفت: نیمه‌شعبان، امام زمان(عج)، انتظار ظهور، خدمات سربازان گمنام امام زمان(عج)، امنیت آفرینی، ایثار و شهادت و ولایت و رهبری از جمله محتواهای سرودهای پیش‌بینی شده برای این جشنواره است.

وی ادامه داد: مامور امنیت، فرزندان امام، بی‌نشون‌ها و مردی از سمت باران نیز از جمله عناوین سرودهای تهیه شده برای این جشنواره است.

مدیر گروه سرود پسران آوای باران با دعوت از مردم برای حمایت از گروه سرود استان، خاطرنشان کرد: مردم استان می‌توانند با ارسال عدد ۹۵ به گروه دختران و ارسال عدد ۹۶ به ۵۰۰۰۰۵۰۴۰۲ به گروه پسران آوای باران رای بدهند.

در ایام نیمه شعبان ۱۰۰ گروه سرود به صورت همزمان در سراسر کشور به اجرای برنامه می‌پردازند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.