جنگ سخت به جنگ نرم ،فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: امروز جنگ سخت به جنگ نرم تبدیل شده است ، جوانان ما نیاز است در روشنگری و بهره گیری از ظرفیت های بسیار خوبی که در فضای مجازی وجود دارد و با هم افزایی و انسجام بخشی از سطوح مختلف بهره گیری مطلوب داشته باشند.

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین اظهار کرد: دومین مرحله رزمایش طرح ثامن به مناسبت هفته دفاع مقدس با رویکرد تبیین دستاوردهای دفاع مقدس در فضای مجازی که در این رزمایش ۸۵۰۰ نفر در عضویت ۲۲۲ کانال در استان چهارمحال و بختیاری فعالیت می کنند .

وی با اشاره به اینکه ثمره استحکام گام اول انقلاب در ۴۰ سال گذشته رشادت های ایثارگران و رزمندگان و همه اقشار مردم در هشت سال دفاع مقدس بود تصریح کرد: دشمنان امروز به دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب هستند که اگر مردم ما به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش دهند قطعا” قدم های مستحکم تری را بر می دارند.

سردار اکبری با اشاره به اینکه امروز جنگ سخت به جنگ نرم تبدیل شده است گفت: جوانان ما نیاز است در روشنگری و بهره گیری از ظرفیت های بسیار خوبی که در فضای مجازی وجود دارد و با هم افزایی و انسجام بخشی از سطوح مختلف بهره گیری مطلوب داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس ما در طول تاریخ بی نظیر بوده است تصریح کرد: جنگ های زیادی در ایران رخ داد و بسیاری از قسمت های ایران به تصرف دشمن درآمد اما در هشت سال دفاع مقدس دشمن بعثی عراق نتوانست ذره ای از خاک ایران را تصرف کند .

سردار اکبری خاطر نشان کرد: افتخار نسل های گذشته در  گام اول انقلاب این است که در مقابل تمامی دشمنان ایستادگی کردیم بدون اینکه وجبی از کشور ما جدا شود پیروز میدان شدیم .

وی یادآور شد: روزی جوانان ما در هشت سال دفاع مقدس بدون تجهیزات و با روحیهه جهادی در مقابل استکبار جهانی ایستادند تا امروز به دنیا ثابت کنند که ایران جز کشورهای برتر دنیا محسوب می شود.

سردار اکبری با تاکید بر اینکه امروز جنگ سخت و نیمه سخت جای خود را به جنگ نرم داده است خاطر نشان کرد: در جنگ سخت تلفات و تجهیزاتی که از بین می رفت مشخص بود اما در جنگ نرم تلفات به صورت آنی وروشن نیست و تاثیر گذاری بسیار بالایی دارد که نیاز است در این رابطه سربازان جنگ نرم  بتوانند موفق عمل کنند.

وی با تاکید بر اینکه بصیرت افزایی لازمه کار است اظهار کرد: جوانان ما در فضای مجازی باید روشنگری و بصیرت افزایی کنند که کسی به انحراف کشانده نشود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.