شما اینجا هستید
اجتماعی » حماسه ۹ دی دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی بود

حماسه ۹ دی دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی بود

مدیر مسئول روزنامه جوان گفت: حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ بیعت مردم با ولایت فقیه و دفاع جانانه از آرمان های انقلاب اسلامی ایران بود. به گزارش چهارمحال آنلاین ، عبدالله گنجی روز یکشنبه در همایش گرامیداشت سالروز ۹دی در مصلای امام خمینی (ره) این شهر اظهار داشت: حماسه ۹ دی سال ۸۸ متاثر از قیام عاشورای حسینی و ریشه در ظلم ستیزی ملت ایران اسلامی داشت.
وی تاکید کرد : اقتدار ، قدرت و رمز عظمت انقلاب اسلامی ، نشات گرفته از نهضت عاشورا و روحیه استکبار ستیزی این قیام است.
این تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد : جرقه اصلی خروش قیام سراسری مردم انقلابی علیه رژیم سلطنتی نیز در سالروز عاشورای حسینی و در آبان ماه ۵۷ زده شد.حماسه ۹ دی دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی بود. مدیر مسئول روزنامه جوان گفت: استکبار در ۱۰ سال اول عمر انقلاب، با راه انداختن جنگ نظامی و ترور افراد تاثیر گذار به دنبال جنگ سخت و نظامی برآمد تا پیشرفت انقلاب اسلامی را متوقف کند.
وی گفت : در طول هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان ایران اسلامی در برابر حمله همه جانبه دشمن ایستادند و آنها را به عقب راندند.
گنجی گفت : در ۱۰دهه دوم انقلاب اسلامی ، دشمن به دنبال جنگ نرم رفت و با استفاده از تحریم ها و نفوذ فرهنگی به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران بود، که با هوشیاری مقام معظم رهبری در این دهه نیز توطئه دشمن خنثی شد.
وی تاکید کرد : اکنون دشمن با راه انداختن جنگ روانی و اقتصادی می خواهد ، افکار مردم را در سر دوراهی قرار دهد اما با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی مردم نشان دادند که با بصیرت خود در برابر توطئه های اقتصادی و روانی دشمن نیز ایستاده اند.
گنجی ، به مساله اقتصادی نیز اشاره کرد و گفت: تک محصولی بودن درآمد اقتصادی کشور از محل فروش نفت، تنها ضعف اقتصاد کشور است، که دشمن با این حربه وارد جنگ اقتصادی شده است تا با کم و زیاد کردن قیمت و استفاده از زبان تحریم و تهدید، مردم را نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی دلسرد کند، اما مردم در برابر این توطئه دشمن نیز بصیر هستند.در پایان این همایش، شرکت کنندگان در راستای حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران ، از سمت مصلای امام خمینی تا چهارراه بوعلی راهپیمایی کردند.
راهپیمایان با قرائت قطعنامه ۵ بندی با آرمان های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!