شما اینجا هستید
اجتماعی » حماسه ۹ دی سالروز بصیرت و دفاع از ولایت است

حماسه ۹ دی سالروز بصیرت و دفاع از ولایت است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: حماسه ۹ دی سالروز بصیرت افزایی مردم و دفاع از ولایت و رهبری است.به گزارش چهارمحال آنلاین ، علی گرجی روز شنبه در آستانه سالروز حماسه ۹ دیماه در جمع خانوده شهدا و ایثارگران کیان در مسجد علی ابن ابوطالب (ع) این شهر اظهار داشت : حماسه ۹دی یک رفراندوم عمومی در تایید انقلاب اسلامی و تصدیق روحیه استکبار ستیزی و ظلم ستیزی ملت ایران بود. وی تصریح کرد : حماسه ۹ دی همچنان زنده است و در این روز عظیم ، ملت ایران با خروش خود ، فتنه چندین ساله استکبار را خنثی و بی اثر کرد. رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت : شناخت صحیح ملت ایران در این حماسه بزرگ و ماندگار ثابت کرد، آنجایی که اعتقادات، امنیت و دستاوردهای ملی مورد هجمه قرار گیرد، این ملت با جان و دل از آن دفاع خواهد کرد.
گرجی تاکید کرد : اعتراض سال ۸۸ مساله انتخابات نبود، بلکه دشمن به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران بود و جهت دهی این اعتراضات از چند ماه قبل برای بر هم زدن حقیقت ها و جلوگیری از نفوذ انقلاب طراحی شده بود. وی، با بیان اینکه سکان دار این فتنه ، دشمنان خارجی نظام بودند و بهترین طرح ریزی ها را برای براندازی انقلاب انجام داده بودند، گفت: دشمنان با راه اندازی این فتنه به دنبال ضربه زدن به اصل نظام بودند. رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ملت ایران در ۹ دی ۸۸ حماسه ای بزرگی آفریدند و دشمنان را که برای این انقلاب و نظام و ملت نقشه شوم کشیده بودند، ناامید کردند.
وی افزود: فتنه گران ضربه ای سنگین به انقلاب وارد کردند و این مهم به راحتی در افکار امت اسلامی فراموش نخواهد شد. رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: ۴۰ سال از عمر انقلاب می گذرد ولی برخی از دستاوردهای انقلاب به خوبی به ملت ایران و نسل جوان شناخته نشده است و باید با نشست های مختلف در مساجد جوانان و نوجوانان را با دستاوردهای انقلاب آشنا کنیم. شهرکیان با ۱۵ هزار نفر جمعیت در ۵ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد ، که در طول دوران دفاع مقدس ۱۰۲ شهید و۷۰۰ نفر جانباز، ایثارگر و آزاده را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!