خانه هلال در شهرها و روستاهای چهارمحال و بختیاری ،مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای راه‌اندازی خانه‌های هلال در استان چهارمحال و بختیاری، جمعا ۱۰۳ خانه‌ هلال فعال در سطح محله‌ها، روستا‌ها و شهر‌های استان افتتاح و راه‌اندازی شده است.

ایرج کیانی بروجنی مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: خانه‌های هلال به‌منظور ارتقای سطح آمادگی و تاب‌آوری جوامع محلی و با رویکرد مدیرت حوادث و سوانح در جامعه افتتاح می‌شوند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر در جهت تحقق شعار هر خانواده یک امدادگر بر آن است تا با تأسیس خانه‌های هلال در شهرها و روستاها جامعه هدف بیشتری را تحت آموزش قرار دهد.

خانه هلال در شهرها و روستاهای چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: فلسفه ایجاد خانه‌های هلال توانمندسازی جوامع است و اگر حادثه‌ای در یک منطقه رخ دهد، اولین حاضرین در صحنه اعضای همان خانه هلال محله و شهر هستند.

کیانی اضافه کرد: در اینجا خانواده زندانیان چه از نظر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دچار مشکلات زیادی هستند که همکاری جمعیت هلال احمر می‌تواند بخشی از این مشکلات را حل نمود چرا که یکی از وظایف اصلی جمعیت هلال احمر تسکین آلام بشری است.

وی بیان کرد: از ابتدای راه‌اندازی خانه‌های هلال در استان چهارمحال و بختیاری، جمعا ۱۰۳ خانه‌ هلال فعال در سطح محله‌ها، روستا‌ها و شهر‌های استان افتتاح و راه‌اندازی شده است.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.