شما اینجا هستید
اجتماعی » خبرنگاران افسران مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند

خبرنگاران افسران مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند ،مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه افسران خط مقدم میدان جنگ نرم و هجمه تبلیغاتی استکبار جهانی علیه ملت ایران هستند.به گزارش چهارمحال آنلاین ، حجت الاسلام کریم سرافراز روز سه شنبه همزمان با هفته خبرنگار در همایش خبرنگاران بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: خبرنگاران با نگاه تیزبین، دسیسه های دشمنان داخلی و خارجی نظام اسلامی را رصد و با قلم توانمند خود خنثی می کنند.
وی رسانه و قلم خبرنگار را موثرترین سلاح علیه جنگ روانی استکبار عنوان و تصریح کرد: ولایتمداری، صداقت و اقتدار در آزادی بیان از شاخصه های رسانه ها در نظام جمهوری اسلامی می باشند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم (ع) ایجاد نشاط و امید بین مردم و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی از وظایف اصلی خبرنگاران به نسل جوان جامعه است.
وی، مطالبه گری را مهمترین رسالت فعالان عرصه رسانه دانست و گفت: انتقال مطالبات و مشکلات مردم، بیان خدمات نظام، روشنگری و تبیین مواضع و رهنمودهای مقام معظم رهبری از دیگر وظایف اصلی خبرنگاران است. مسئول روابط عمومی سپاه چهارمحال و بختیاری نیز اظهار داشت: اصحاب رسانه با روحیه بسیجی خود در پیشبرد برنامه ها و مناسبت های مختلف نقش آفرین هستند.
سرهنگ حمیدرضا توسلی افزود: بسیج رسانه در بصیرت افزایی و دشمن شناسی نقش مهمی دارد و این بصیرت را به جامعه منتقل می کند.
مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری نیز در این آیین گفت: تریبون رسانه های نظام که اینک وظیفه روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه را برعهده دارند، با بهای خون شهدا زنده است.
مهرداد عظیمی، امانتداری، دلسوزی، نگاه عدالت محور و نقدپذیری فارغ از جناح بندی سیاسی را از ویژگی های اصحاب رسانه دانست و افزود: مردم بهترین ناظر در بررسی و سنجش عملکرد مسئولان هستند.
بیش از۵۰ نشریه، روزنامه، هفته نامه و ماهنامه در استان چهارمحال و بختیاری فعال است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!