خبرنگاران در رفع مشکلات اقتصادی نقش‌آفرینی می‌کنند ،رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: خبرنگاران با انعکاس دغدغه‌ها و بیان مشکلات فعالان حوزه اقتصادی نقش مهمی در رفع این دغدغه‌ها ایفا می‌کنند.

آیت احمدی روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران در محل اتاق بازرگانی این استان افزود: خبرنگاران در مصاف با جنگ نرم دشمن یادآور سربازان جبهه‌ نبردهای نابرابر هستند.

وی ادامه داد: خبرنگاران در هر زمان و در هر حوزه کاری در رفع مشکلات موثر واقع شده‌اند و در حوزه اقتصادی با انعکاس دغدغه‌ها و مشکلات بخش خصوصی در همین راستا راهگشا هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز در این برنامه از تعامل سازنده اتاق بازرگانی و جامعه خبری این استان قدردانی کرد و گفت: این تعامل می‌تواند در پیشبرد بهتر امور نقش بسزایی ایفا کند.

ابراهیم شریفی با اشاره به اهمیت و جایگاه مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی، تصریح کرد: فعالان عرصه اقتصادی برای معرفی بیش از پیش خود می‌توانند از ظرفیت مطبوعات بهره‌گیری کنند.

وی، امیدآفرینی را از مهمترین رسالت‌های خبرنگاران در وضعیت کنونی کشور دانست و گفت: در شرایطی که تحریم‌های ظالمانه کشور را با برخی مشکلات اقتصادی مواجه کرده است، می‌طلبد رسانه‌ها با انعکاس صحیح و شفاف اخبار در ایجاد آرامش روانی جامعه ایفای نقش کنند.

خبرنگاران در رفع مشکلات اقتصادی نقش‌آفرینی می‌کنند

سید مرتضی فیاضی مدیرخانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری نیز تقویت تعامل خبرنگاران با بخش خصوصی و فعالان عرصه اقتصادی را گام مهمی در پیشبرد بهتر امور استان دانست و افزود: نقش بی‌بدیل رسانه در رشد و توسعه جوامع را نمی‌توان نادیده گرفت و از همین رو تلاش ما بر تقویت ارتباط رسانه‌ها با بخش‌های مختلف از جمله بخش اقتصادی است.

در این نشست از تعدادی از خبرنگاران استان تجلیل شد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.