دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد از بازداشت یکی از مدیران کل سابق استان چهارمحال و بختیاری به علت رشوه میلیاردی خبر داد.

عبدالرضا علیمحمدی امروز از دفتر خبرگزاری تسنیم استان بازدید و با مدیر و خبرنگاران این مجموعه گفت‌وگو کرد. وی در این بازدید اظهار داشت: خبرنگاران در تسهیل اجرای امور، مطالبه‌گری و نقد برخی عملکردهای مدیران تاثیر بسزایی دارند.

وی تبیین و مطرح کردن مشکلات اجتماعی را یکی دیگر از رسالت‌های خبرنگاری دانست و گفت: قلم خبرنگار است که می‌تواند با روشنگری، تعالی جامعه را رقم بزند، هر چند ارتباط میان رسانه‌ها و مسئولان در استان کم است که باید بیشتر شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بعضا اتفاقاتی در سطح رسانه می‌افتد که با رسالت اصلی رسانه تعارض دارد، اما عمل درست به وظایف رسانه توسط خبرنگاران به دلیل اینکه میان مردم هستند، بسیار به اجرای امور کمک می‌کند.

علیمحمدی با اشاره به ضرورت ایجاد پل ارتباطی میان مردم و مسئولان جهت اجرای درست امور و رفع مشکلات توسط اصحاب رسانه، مطرح کرد: نقدهای رسانه‌ها و خبرنگاران باید منصفانه، محترمانه، به موقع و خارج از دیدگاه جناحی باشد تا با مطالبه‌گری‌های صحیح بتوان در راستای پیشرفت جامعه تلاش کرد.

وی با اشاره به ضرورت عمل به جهاد تبیین توسط اهالی رسانه و خبرنگاران، عنوان کرد: نباید از اصل موضوعات غفلت شد و به حاشیه‌ها بیشتر توجه کرد، در مسائل مختلف باید تبیین به درستی انجام شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد با اشاره به اینکه در چارچوب قانون، دستگاه قضا از خبرنگاران حمایت می‌کند، اظهار کرد: نیاز است در نقدها و مطالبه‌گری‌ها، جوانب مختلف مسائل قانونی و حقوقی رعایت شود.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.