دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد ، گفت: به همه کسانی که در بحث مواد مخدر به‌نوعی دخیل هستند توصیه می‌کنم هشدارهای پلیس و دادستانی را جدی بگیرند، برخوردهای قانونی بسیار سختی در انتظار فروشندگان این مواد افیونی است و با هیچ کسی مماشاتی نخواهیم داشت.

عبدالرضا علی‌محمدی پیش از ظهر امروز در حاشیه طرح پاک‌سازی، ارتقا امنیت و پلمپ اماکن تهیه و توزیع مواد مخدر در منطقه آلوده شهرکرد اظهار کرد: این طرح به جهت جلوگیری از توزیع مواد مخدر و همچنین مسدود و پلمپ پاتوق‌هایی که در آن هم مواد مخدر توزیع و مصرف می‌شود، انجام گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرکرد افزود: اجرای طرح‌های پاک‌سازی، ارتقا امنیت و پلمپ اماکن تهیه و توزیع مواد مخدر تا زمانی که یک وضعیت مناسب در استان حکم‌فرما شود ادامه خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد

وی ادامه داد: در بحث مبارزه با مواد مخدر با هیچ‌کسی شوخی نداریم و قطعاً با همکاری نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی استان چهارمحال و بختیاری تلاش خواهیم کرد که مبارزه با فروشندگان مواد مخدر به نتیجه مثبتی ختم شود.

علی‌محمدی عنوان کرد: به همه کسانی که در بحث مواد مخدر به‌نوعی دخیل هستند توصیه می‌کنم هشدارهای پلیس و دادستانی را جدی بگیرند، برخوردهای قانونی بسیار سختی در انتظار فروشندگان این مواد افیونی است و با هیچ کسی مماشاتی نمی‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.