دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت تمامی استخرهای ورزشی و کارواش‌هایی که از آب شرب استفاده می‌کنند تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به نقل از روابط عمومی دادگستری چهارمحال و بختیاری عبدالرضا علیمحمدی گفت: فعالیت تمامی استخرهای ورزشی و کارواش‌هاdd که از آب شرب استفاده می‌کنند تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

دادستان مرکز استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: با توجه به مشکلات پدید آمده در خصوص تأمین آب شرب مردم شهرستان شهرکرد و بخش‌های تابعه فعالیت استخرهای ورزشی که از آب شرب تغذیه می‌شوند تا زمان بازگشت کامل شرایط عادی و رفع مشکل کمبود آب ممنوع شد.

علیمحمدی همچنین افزود: کارواش‌ها و مراکز شستشوی خودرو نیز چنانچه برای انجام کار خود از آب شرب مصرفی استفاده کنند مشمول این دستور خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: به جهت صیانت از حقوق شهروندان هرگونه تخطی از این امر موجب پلمب واحد مربوطه و لغو فعالیت آتی آن خواهد بود.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.