داوطلبان کنکور در شهرستان شهرکرد ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرکرد با اشاره به لزوم اتخاذ تدابیر ویژه در برگزاری کنکور سراسری، گفت: گندزدایی سالن‌ها با نظارت کارشناسان مرکز بهداشت یک روز قبل از آزمون، رعایت فاصله‌گذاری صندلی‌ها، نصب برچسب‌های رعایت فاصله، تهویه مناسب سالن‌ها و … از جمله پروتکل‌های بهداشتی است که در برگزاری کنکور سراسری مدنظر قرار دارد.

براهیم بختیاری‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به لزوم اتخاذ تدابیر ویژه در برگزاری کنکور سراسری، گفت:  نیمی از افراد شرکت‌کننده در حوزه شهرستان شهرکرد قرار دارند و این موضوع همکاری منسجم دستگاه‌های متولی را می‌طلبد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرکرد ادامه داد: در کل استان ۲۲ هزار و ۶۰۰ نفر در آزمون سراسری شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۹ هزار و ۵۰۰ نفر در حوزه این شهرستان هستند.

داوطلبان کنکور در شهرستان شهرکرد

وی با اشاره به خوداظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا در سایت سازمان سنجش، افزود: اطلاع‌رسانی‌های لازم به این داوطلبان در مورد نحوه حضور و استقرارشان در حوزه‌های امتحانی از سوی کمیته حفاظت آزمون انجام شده است.

بختیاری‌فر اضافه کرد: گندزدایی سالن‌ها با نظارت کارشناسان مرکز بهداشت یک روز قبل از  آزمون، رعایت فاصله‌گذاری صندلی‌ها، نصب برچسب‌های رعایت فاصله، تهویه مناسب سالن‌ها و …از جمله پروتکل‌های بهداشتی است که در برگزاری کنکور سراسری مدنظر قرار دارد.

وی عنوان کرد: همچنین ۹ دستگاه اتوبوس از سوی سازمان حمل و نقل شهرداری شهرکرد به منظور جابه‌جایی داوطلبان در روزهای برگزاری آزمون در نظر گرفته شده است.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.