امام جمعه اردل گفت: ما امیدواریم به کمک رئیس دستگاه قضا و بعد از حضور ایشان در استان مشکل انتقال آب بهشت‌آباد حل شود، این مسئله یکی از دغدغه‌های مهم مردم است.

حجت‌الاسلام مهرداد بهرامی امروز در گفت‌و‌گو با چهارمحال آنلاین گفت: یکی از ارکان مهم هر نظام و هر جامعه‌ای برای تحقق عدالت و دسترسی مردم به امکانات و رفع گرفتاری‌ها و فساد، دستگاه قضاست و این رکن اگر کارش را خوب انجام دهد قطعا در امیدواری و بالا بردن انگیزه‌ مردم مفید است.

امام جمعه اردل مسئله‌ آب را یکی از دغدغه‌های مهم مردم استان دانست و افزود: دستگاه قضا می‌تواند با دخالت در رابطه با مشکل آب استان مفید و مثمرثمر واقع شود، ما امیدواریم که به کمک آقای رئیسی مشکل آب بهشت‌آباد حل شود، درآمد بسیاری از مردم وابسته به آب است.

وی اظهار داشت: مردم به سفرهای مسؤولان به استان امید زیادی دارند، این گونه سفرها برای استان ما که مشکلات زیادی دارد مهم و ضروری است، اگر مسؤولان استانی به درستی با آقای رئیسی همکاری کنند، خیلی از مشکلات که دغدغه‌ مهم مردم است، حل می‌شود.

امام جمعه اردل عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که مردم با آن درگیر هستند، دعواهای دستگاه‌های مختلف با مردم است و متأسفانه چون زور دستگاه‌ها بیشتر است، مردم به نتیجه دلخواه نمی‌رسند.

وی پیشنهاد داد: لازم است یک شورای حل اختلاف برای رفع اختلافات دستگاه‌ها با مردم تشکیل شود که متشکل از تعدادی از مسؤولان استانی و شهرستانی باشد تا به مسائل رسیدگی کنند چون اگر حل نشود ممکن است باعث بدبینی، ناامیدی از انقلاب و احساس بی‌پناهی در مردم شود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.