شما اینجا هستید
اسلایداصلی » دستگاه های اجرایی عملکرد ۴۰ ساله خود را برای مردم تشریح کنند

دستگاه های اجرایی عملکرد ۴۰ ساله خود را برای مردم تشریح کنند

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران دستگاه های اجرایی عملکرد و دستاوردهای ۴۰ ساله خود را برای مردم تشریح کنند.
به گزارش خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام روز چهارشنبه در دیدار با اعضای جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران، انقلابی جهانی، فراتر از مرزهای کشور، فکری و فرهنگی است.
وی افزود: جهاد دانشگاهی باید با روحیه، فعالیت و نگاه جهادی رابطه عملی بین دانشگاه و جامعه را برقرار کند.
نکونام دانشگاه را پایه اصلی تامین نیازها و ضرورت های جامعه اعلام و تصریح کرد: دانشگاه محل پیوند ساختار اولیه، پیش نیازها و مطالعات با هدف تامین نیازهای ضروری جامعه است.
وی یادآور شد: هم اینک بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه ها ارتباط لازم وجود ندارد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: جهاد دانشگاهی از زمانی که درگیر تشکیلات و معاونت های درونی شده از اهداف و نگاه های اولیه پیش بینی شده در این نهاد فاصله گرفته است.

وی گفت: مسئولان جهاد دانشگاهی در سطح ملی اهداف و برنامه های جهاد دانشگاهی را مطالعه و بازنگری کنند.نکونام تاکید کرد: در فعالیت جهاد دانشگاهی و دانشگاه ها نباید موازی کاری و کار مشابه صورت گیرد.
وی افزود: ضعف ارتباط جهاد دانشگاهی با بدنه جامعه و نداشتن شناخت عموم مردم از فعالیت های این نهاد باعث شده تا جامعه از طرفیت جهاد دانشگاهی استفاده نکند.
امام جمعه شهرکرد به برخی فعالیت های برجسته جهاد دانشگاهی مانند مجموعه رویان اشاره و تصریح کرد: انتظار می رود تا از این ظرفیت ها و پتانسیل ها بهره مندی بیشتری صورت گیرد که این مهم نیازمند اطلاع رسانی و شفاف سازی فعالیت های انجام شده است.
وی یادآور شد: نوآوری، خلاقیت و اطلاع رسانی در فعالیت های جهاد دانشگاهی باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، در این نشست سرپرست و تعدادی از اعضای جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری دیدگاه ها، نظرات و دغدغه های خود در حوزه های مختلف مرتبط با این نهاد را ارائه کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!