شما اینجا هستید
اجتماعی » دستگيری سارقان حرفه‌ای در شهركرد

دستگيری سارقان حرفه‌ای در شهركرد

دستگيری سارقان حرفه‌ای در شهركرد ،رئيس پليس آگاهی چهارمحال و بختیاری از دستگيری سارقان حرفه‌ای با ۱۷ فقره سرقت منزل در شهركرد خبر داد.

یزدان حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ،گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل با شیوه و شگرد یکسان در شهرستان شهرکرد، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه با تجزیه و تحلیل آثار به‌جامانده در صحنه‌های سرقت، حرفه‌ای بودن سارقان برای پلیس محرز شد، افزود: با تلاش شبانه‌روزی مأموران و انجام اقدام فنی و اطلاعاتی، سارقان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، چهار سارق ۳۱ ، ۳۱ ، ۲۹ و ۲۲ ساله طی دو عملیات غافلگیرانه در دو نقطه از شهر توسط مأموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی‌های پلیسی به ۱۷ فقره سرقت منزل اعتراف کردند، ادامه داد: سارقین با ۲ دستگاه خودرو اقدام به سرقت می‌کردند که از یکی از خودروها مقدار زیادی اموال مسروقه کشف شد، پس از دعوت از شکات اموال مسروقه مکشوفه مورد شناسایی و تحویل مال باختگان شد.

حق‌پرست در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!