شما اینجا هستید
اسلایداصلی » دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی حمایت از سپاه

دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی حمایت از سپاه

دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی حمایت از سپاه ،شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای، از مردم شریف این استان دعوت کرد تا پس از اقامه نماز جمعه این هفته با برگزاری راهپیمایی، انزجار خود را آمریکا اعلام کنند و وحدت و همدلی با سپاه پاسداران را به نمایش بگذارند.

به گزارش روز پنجشنبه چهارمحال آنلاین ، در این بیانیه آمده است : در پی اقدام بی‌خردانه ترامپ در تروریستی خواندن نهاد مقدس و مردمی سپاه پاسداران انقلاب‌ اسلامی، روز بیست و سوم فروردین پس از اقامه‌ نماز دشمن‌شکن جمعه ، تظاهرات حمایت از سپاه در سراسر استان برگزار می‌شود.

در این بیانیه تاکیده شده است: سپاه پاسداران مولود انقلاب است و تروریستی خواندن پاسداران عزیز و شریف ، توسط دولت آمریکا که خود بانی و حامی تروریسم در سطح جهان است، بیشتر شبیه یک شوخی احمقانه و در عین حال بازی با دم شیر است.

در بخش دیگری از بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری آمده است: آمریکای شیطان صفت به سپاهیان عزیز جسارت روا داشته است و شخصیت ذاتی خود و خاندان بی هویتش را به سپاه غیور اسلام نسبت داده، اما حافظۀ تاریخی همۀ مردم فهیم و قدرشناس ایران، قدر پاسداران عزیزمان را به خوبی می دانند، سپاهی که ۴۰ سال قبل در خوزستان و تمامی مرزها، لباس سبز رزم خود را به خون پاک مقدسشان آغشته کردند، تا ایران و ایرانی در صلح و امنیت باشد. تظاهرات در شهرکرد مرکز استان پس از اقامه نماز جمعه از مقابل مصلای امام خمینی(ره) به سمت چهارراه بوعلی سینا و میدان دانش برگزار می شود. همچنین این راهپیمایی در معیادگاه های نمازجمعه سراسر استان برگزار خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!