دهه فجر در چهارمحال و بختیاری ،رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت دهه فجر در سراسر استان برگزار می شود.

فخرالدین اسدی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با چهارمحال آنلاین ؛ اظهار کرد: دهه‌ فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.

وی افزود: با توجه به جایگاه فرهنگ و ورزش در جامعه، تلاش داریم برنامه‌هایی در راستای نشاط اجتماعی و ورزشی با محوریت انقلاب و مردم برگزار کنیم.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی استان با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ رویداد مختلف فرهنگی و ورزشی به مناسبت دهه فجر در استان برگزار می‌شود، ادامه داد: این برنامه‌ها علاوه بر مرکز استان در شهرستان‌ها نیز اجرا خواهد شد.

وی عنوان کرد: اجرای جشنواره بازی‌های بومی محلی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برگزاری مسابقات ورزشی، دیدار با خانواده‌های شهداء، اجرای طرح‌های ملی بانوان، بازدید از خانه‌های ورزش روستایی، برگزاری برنامه‌های شاد و …از برنامه‌های دهه فجر در استان و در ۱۰ شهرستان است.

اخبار چهارمحال و بختیاری

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.