شما اینجا هستید
سیاسی » دولتمردان از فعالیت های جناحی بپرهیزند

نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری و امام جمعه شهرکرد دولتمردان را از فعالیت های سیاسی و جناحی برحدر داشت و گفت: اگر چه عملکرد مسئولان در حوزه های مختلف خوب بوده، اما این اقدامات بدنبال بازی های سیاسی است
حجت الاسلام محمدعلی نکونام روز سه شنبه در نوزدهمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان ادامه داد: این مساله باعث شده تا فعالیت های مسدولان در جامعه نمود نداشته باشد.
وی با اشاره به محرومیت حاکم در استان چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت مالی، اقتصادی، اشتغال، رفاهی و معیشتی استان جندان مناسب نیست و این امر حمایت و تلاش خیران برای محرومیت زدایی را می طلبد.
نکونام تصریج کرد: خیران در حوزه های مختلف فعالیت های خوبی انجام می دهند که این امر نیازمند فرهنگ سازی بیشتر است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال وبختیاری نیز در این همایش با اشاره به فعالیت 235 خیر در این استان افزود: مجمع خیران استان از سال 77 تشکیل و تاکنون 312 باب مدرسه با یکهزار و 788 کلاس درس و 238 هزار و 500 متر مربع زیر بنا توسط خیران مدرسه ساز احداث شده است.
بیژن حیدری افزود: از این تعداد 70 مدرسه در سال گذشته کلنگ زنی شد که از این تعداد نیز 16 باب مدرسه تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری نیز گفت: طی 2 سال گذشته مدرسه سازی و حمایت خیران در این حوزه نسبت به سنوات قبل رشد 40 درصدی داشته، بگونه ای که یک چهارم مدارس خیرساز طی 2 سال اخیر احداث شده است.
بهروز امیدی بر فرهنگ سازی احداث مدارس خیرساز تاکید کرد و گفت: خیران در حوزه های مختلف از جمله تامین پوشاک، لوازم التحریر، کمک های مالی و همچنین ساخت مدرسه فعالیت های چشمگیری داشته اند.
نوزدهمین جشنواره خیران مدرسه ساز با حضور معاون وزیرآموزش و پرورش و جمعی از خیران استان چهارمحال وبختیاری و برخی از استان ها در مجتمع لاله شهرکرد برگزار و از خیرانی که سال گذشته در زمینه مدرسه سازی فعالیت داشتند، قدردانی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!