دوچرخه سوار ترکیه قهرمان مسابقات بین المللی بروجن شد

دوچرخه سوار ترکیه قهرمان مسابقات بین المللی بروجن شد ،در دومین روز از مسابقات دوچرخه سواری کوهستان در شهرستان بروجن ، روز سه شنبه رکابزن ترکیه موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

عبدالغدیر کلچی دوچرخه سوار ترکیه‌ای با ثبت زمان ۱:۲۴:۴۳ ساعت بر روی سکوی مسابقات رشته کراس کانتری جام بام ایران در بروجن قرار گرفت و این دوچرخه سوار داری رنکینگ جهانی ۲۸۷ بود.

در این رقابت ها، پس از دوچرخه سوار ترکیه‌ای، فرزاد خدایاری از تیم ملی ایران با ثبت زمان ۱:۲۵:۰۳ ساعت، علی ظهراب زاده از تیم ملی ایران با ثبت زمان ۱:۲۵:۴۴ ساعت و فراز شکری از تیم ملی ایران با ثبت زمان ۱:۲۶:۲۸ ساعت در مکان های بعدی قرار گرفتند.

رقابت‌های بین المللی کوهستان جام بام ایران با حضور ۲۸ رکابزن از ۱۰ تیم داخلی و خارجی در رشته المپیک کراس کانتری کلاس ۲ جهانی به مسافت ۲۳ کیلومتر در منطقه تفریحی سیاسرد شهرستان بروجن برگزار شد.

همچنین در روز نخست مسابقات بین المللی دوچرخه سواری کوهستان جام بام ایران در شهرستان بروجن، فراز شکری روز دوشنبه بر سکوی نخست ایستاد.

فراز شکری کاپیتان تیم ملی کشور ایران و یکی از باشگاه‌های ایتالیا، در روز اول مسابقات بین المللی بام ایران در بروجن موفق شد با ثبت زمان ۲۵:۳۶ دقیقه مقام نخست کلاس ۲ جهانی این رشته را از آن خود کند.

در این ماده فراز شکری از تیم ملی ایران با ثبت زمان ۲۵:۳۶ دقیقه، عبدالغدیر کلچی از تیم ملی ترکیه با ثبت زمان ۲۵:۴۶ دقیقه و پرویز مردانی از تیم ملی ایران با ثبت زمان ۲۵/۵۵ دقیقه در رتبه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

مسابقه کلاس ۲ جهانی با حضور ۲۸ رکابزن از کشورهای ترکیه، مالزی، تایلند، هندوستان، افغانستان و ۴ تیم از ایران به مساحت ۱۰ کیلومتر در منطقه سیاحتی سیاسرد شهرستان بروجن برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۱۱ دوچرخه سوار از ۷ تیم خارجی کشورهای مختلف جهان به همراه ۵ تیم داخلی به مدت دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران گفت: این رقابت‌ها یکی از مهمترین رخدادهای دوچرخه سواری ماده کوهستان در ایران بود که به میزبانی شهرستان بروجن برگزار شد.

خسرو قمری در پایان این مسابقات در گفت و گو با ایرنا افزود: مسابقات دوچرخه سواری کوهستان بروجن در سطح بسیار خوبی برگزار شد و این استان توان میزبانی های مختلف در رشته دوچرخه سواری را دارد.

شهرستان بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد و یکی از مناطق گردشگری این استان است.

دوچرخه‌سواری کوهستان یکی از ماده‌های رشته دوچرخه‌سواری است که در جاده‌های کوهستانی و زمین‌های ناهموار انجام می‌شود و با رشته‌هایی همانند کراس کانتری، کراس کانتری ماراتن، دانهیل، فور کراس، پریدن از خاک، مسابقات تعقیبی برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌های دوچرخه سواران کشورهای ترکیه، هندوستان، پاکستان، تایلند، مالزی، افغانستان حضور داشنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.