شما اینجا هستید
اسلایداصلی » رانش زمین پل ارتباطی دهستان موگویی کوهرنگ را قطع کرد

رانش زمین پل ارتباطی دهستان موگویی کوهرنگ را قطع کرد

فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: بر اثر شدت بارش های اخیر و رانش زمین پل ارتباطی دهستان موگویی در این شهرستان قطع شد. مرتضی زمانپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین تاکید کرد: بدنبال تخریب پل بین روستاهای خویه و سِوِه ارتباط ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از اهالی دهستان موگویی شهرستان کوهرنگ با بزنوید لرستان قطع شده است. رانش زمین پل ارتباطی دهستان موگویی کوهرنگ را قطع کرد

وی افزود: با تخریب این پل ارتباطی جاده روستاهای سرآقاسید، خویه، بیراهگان و بی آبه از توابع دهستان موگویی شهرستان کوهرنگ با بزنوید لرستان قطع شد. زمانپور همچنین تصریح کرد: بدنبال رانش زمین در این منطقه ۶ عمود برق شکست که با شکستن این عمودها، برق یکهزار نفر در روستاهای سِوِه، تلو، صالح کوتاه و چین قطع شد. رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان کوهرنگ اظهار داشت: هم اینک نیروهای راهداری و عوامل شرکت توزیع نیروی برق برای بازگشایی جاده و وصل برق به منطقه اعزام شده اند. وی گفت: البته با توجه به ادامه بارش ها و سخت گذر بودن مسیر امکان برقراری و بازگشایی جاده ارتباطی بین روستاهای خویه و سِوِه بسیار مشکل است.
زمانپور همچنین تاکید کرد: ۲ نفر که به مدت ۷۲ ساعت در محاصره سیلاب در روستای سرآقاسید بودند با کمک نیروهای محلی نجات یافتند. براساس پیش بینی سازمان هواشناسی موج سوم بارش ها از جمعه هوای چهارمحال و بختیاری را تحت تاثیر قرار داد و از صبح تا عصر امروز شنبه این سامانه به اوج فعالیت خود می رسد. براساس این گزارش برای ۴۸ ساعت آینده ۴۰ تا ۶۰ میلیمتر بارش در ایستگاه کوهرنگ پیش بینی می شود. دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری یکی از مناطق سخت گذر کشور است که در فصل بارش ارتباط زمینی این منطقه با چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ قطع و تردد از جاده موگویی – بزنوید در لرستان صورت می گیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!