راه‌اندازی اردوگاه فرهنگی رفاهی ویژه مددجویان ، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان بهزیستی از راه‌اندازی اردوگاه فرهنگی رفاهی ویژه مددجویان و جامعه هدف بهزیستی کشور منطقه چغاخور شهرستان بروجن خبر داد.

علی محمد قادری روز سه‌شنبه در سفر به شهرستان بروجن بر تهیه طرح اولیه راه‌اندازی این مجتمع در سطح ملی تاکید کرد و افزود: افزایش امکانات رفاهی و تفریحی برای مددجویان زیرپوشش و برخوداری جامعه هدف از سرانه تفریحی مناسب از اهداف راه‌اندازی این مجتمع است.

رییس سازمان بهزیستی اظهار داشت: این مجتمع ورزشی، به منظور بهره‌مندی جامعه هدف سازمان بهزیستی شامل افراد دارای معلولیت، خانواده توانخواهان و زنان سرپرست خانوار برای افزایش سرانه‌های تفریحی و گردشگری، مرکز آموزشی، رفاهی بهزیستی در حاشیه تالاب تالاب چغاخور راه اندازی می‌شود.

به گفته وی، پس از تکمیل مطالعات و کارشناسی‌های اولیه و ظرفیت‌سنجی منطقه مورد نظر، در یک زمان‌بندی کوتاه عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

قادری اظهار داشت: اجرای این طرح با اعتبارات دولتی زمان‌بَر است و نیاز است از ظرفیت فعالان گردشگری برای احداث این طرح استفاده شود.

فرماندار شهرستان بروجن نیز گفت:هم‌اکنون ۲قطعه زمین ملی با مساحت سه هکتار برای احداث مجتمع پیش‌بینی شده است.

فتاح‌کرمی با اشاره به اینکه این منطقه ظرفیت و پتانسیل خوبی برای گردشگری دارد، افزود:در این منطقه تقاضا برای دریافت زمین جهت احداث طرح‌های گردشگری بالاست.

رییس سازمان بهزیستی روز سه‌شنبه در سفر به چهارمحال و بختیاری۳۳واحد مسکن مددجویی خانواده‌های چند معلولی را کلنگ زنی و ساختمان کلینک مددکاری را نیز افتتاح می‌کند.

هم‌اکنون در کشور ۲میلیون و ۶۷۰ خانوار شاما افزون بر هفت میلیون نفر مخاطب بهزیستی هستند

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.