شما اینجا هستید
اجتماعی » راه ارتباطی ۸ روستا با لردگان قطع شد

راه ارتباطی ۸ روستا با لردگان قطع شد

راه ارتباطی ۸ روستا با لردگان قطع شد ،فرماندار شهرستان لردگان از مسدود شدن راه ارتباطی ۸ روستای منطقه ‘بارز و شوارز’ با مرکز شهرستان در موج سوم بارش ها خبر داد. برهان حسین پورآقایی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین افزود: پل ارتباطی این روستاها به مرکز شهرستان بدلیل بالا آمدن سطح آب با هماهنگی پلیس راهور مسدود شده است.

وی گفت: جاده جایگزین از مسیر سد و دریاچه کارون ۴ و دهدز به خوزستان و با استفاده از لنج تعیین شده است. وی با اشاره به بارش بیش از ۳۰ میلیمتر باران طی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان افزود: ۲ پل نفر رو در منطقه رودشت لردگان از جمله پل نفر روی روستای ‘فاج’ و ‘عین کک’ پشتکوه فلارد شامل پل چوبی و سیمی به زیر آب فرو رفته است. حسین پور آقایی اظهار داشت: به علت بالا آمدن سطح آب امکان ترمیم و اصلاح این پل ها وجود ندارد و جاده جایگزین برای عبور و مرور ساکنان تعیین شده است.

وی با اشاره به وضعیت بحرانی سد گنج در شهرستان لردگان در بارش های اخیر افزود: از روز جمعه ۱۶ فروردین ماه یک دستگاه کف کش ۱۵ اینچی برای تخلیه آب سد در این منطقه نصب شده است و هم اینک ۱٫۵ متر آب این سد پایین آمده است فرماندار لردگان از تخریب یک واحد اصطبل نگهداری حیوانات در بارش های اخیر در لردگان خبر داد و گفت: کارشناسان برای رسیدگی به خسارات وارده به منطقه اعزام شده اند. وی گفت: هم اکنون وضعیت سد مطلوب است و تعدادی از ساکنان روستاهای پایین دست این سد که اسکان اضطراری داده شده بودند به منازل خود بازگشتند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!