شما اینجا هستید
اسلایداصلی » رسانه ها در معرفی توانمندی ها تولید محتوا کنند

رسانه ها در معرفی توانمندی ها تولید محتوا کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری در معرفی استان و زمینه سازی برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی تولید محتوا کنند.
به گزارش خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، جعفر مردانی روز یکشنبه در آئین معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز شهرکرد افزود: استان دارای ظرفیت های بی شماری بویژه در حوزه گردشگری است که با معرفی این ظرفیت ها می توان زمینه را برای جذب سرمایه گذار فراهم کرد.
وی معرفی مفاخر و مشاهیر استان را رسالت دیگر رسانه ها عنوان کرد و گفت: این استان دارای مفاخر و مشاهیر بسیاری در طول تاریخ است که در بالندگی و افتخار ایران زمین سهم بسزایی داشته اند.
وی ادامه داد: انتظار می رود تا صدا و سیما با تولید محتوا، تهیه فیلم و سریال در بزرگداشت این مفاخر اقدامات شایسته ای انجام دهد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری، فرهنگسازی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی را وظیفه و رسالت دیگر رسانه ها دانست و تصریح کرد: با اطلاع رسانی به موقع و تولید محتوا در این زمینه می توان از شکل گیری بسیاری از آسیب ها پیشگیری کرد.
مردانی با اشاره به دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، تشریح این خدمات را ضروری دانست و تصریح کرد: در این راستا می طلبد با تقویت وحدت و همدلی در کشور در برگزاری هرچه باشکوه تر جشن های چهل سالگی انقلاب اهتمام ورزید.
مردانی تصریح کرد: بی شک مسئولان با تلاش خود سعی در پیشبرد اهداف نظام و اقتدار ایران اسلامی دارند که البته در این میان ممکن است نقایصی هم وجود داشته باشد و شایسته است تا در ارزیابی ها نقاط مثبت و منفی در کنار یکدیگر دیده شود.
به گزارش خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، در این آئین از خدمات مهرداد عظیمی قدردانی و یوسف افشاری نیا به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!