رعایت بهداشت در ستادهای انتخاباتی شهرکرد ، فرماندار شهرکرد گفت: چهار تیم ۲ نفره بر نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ستادهای تبلیغاتی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نظارت دارند.

عبدالعلی ارژنگ روز شنبه افزود: این بازرس‌ها وظیفه دارند تا چنانچه تخلفی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ستادهای انتخاباتی رخ می‌دهد تذکر دهند و چنانچه این تخلفات ادامه داشته باشد، صورتجلسه شده و به مراجع قانونی گزارش می‌شود.

وی ادامه داد: تیم‌های بازرسی مشترک از کارشناسان مرکز بهداشت و نماینده فرمانداری هستند و روزانه به ویژه در بعدازظهرها به محل ستادها مراجعه کرده و مطابق بر مفاد پروتکل‌های بهداشتی ستاد انتخابات بر نحوه رعایت این دستورات نظارت می‌کنند.

ارژنگ با بیان اینکه تامین سلامت در ستادهای تبلیغاتی انتخابات در شهرهای بزرگ‌تر شهرستان با چالش بیشتری مواجه است، تصریح کرد: علاوه‌بر نظارت بر سلامت، نسبت به دیگر تخلفات تبلیغاتی نظارت‌ها با جدیت لازم پیگیری می‌شود.

فرماندار شهرکرد خاطرنشان کرد: رعایت نکردن بهداشت در ستاد به منزله تهدید علیه بهداشت عمومی است و مجازات این جرم از سوی مراجع قانونی تعیین می‌شود.

ارژنگ با دعوت از طرفداران نامزدهای انتخاباتی شهرستان شهرکرد به اخلاق‌مداری و رعایت قانون، افزود: امید است با تبلیغات سالم و رعایت باید و نبایدهای تبلیغاتی بتوان زمینه برگزاری یک انتخابات حداکثری و پرشور را فراهم کرد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.