روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری ، استاندارچهارمحال و بختیاری به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر با صدور پیامی این جشن بزرگ ملی را تبریک گفت و تاکید کرد: انقلاب اسلامی حاصل تلاش در جهت تبیین مفاهیم اسلامی و تبلیغ و توسعه پیام دین در بین مردم است.

به گزارش چهارمحال آنلاین از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، غلامعلی حیدری در این پیام تاکید کرده است: ایام‌الله دهه فجر هرسال یادآور بزرگترین رویداد تاریخی برای ملت ایران است که در طول قرن‌ها از دستیابی به ابتدایی‌ترین حقوق خود محروم مانده بود و همواره و به هر بهانه‌ای مورد ظلم شاهان و حکام خودکامه در ادوار مختلف قرار می‌گرفتند.

در ادامه این پیام آمده است: روشن‌بینی و استکبارستیزی حضرت امام خمینی(رە) و حرکت بسیار عظیم ایشان در بسیج توده‌های مردم، سرآغاز شکل‌گیری انقلابی متفاوت با همه انقلاب‌های دنیا بود که هم اسلامیت و هم ایرانیت را معنایی خاص بخشید. انقلاب اسلامی حاصل تلاش در جهت تبیین مفاهیم اسلامی و تبلیغ و توسعه پیام دین در بین مردم بود، تبیینی که کوشید تا مفاهیم را از گوشه و کنار کتابها و متون علمی خارج کرده و به صحنه اجتماعی بیاورد.

در ادامه پیام استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح شده است: حال با بیش از گذشت چهار دهه از حیات انقلاب اسلامی، ایران عزیز علی‌رغم همه دشواری‌ها، دوران جنگ تحمیلی و تحریم‌های ظالمانه دشمنان به مسیر نورانی خود ادامه داده و کشور را در مسیر تعالی و پیشرفت متکی بر توان و استعدادهای داخلی قرار دهد که به‌ حمدلله نتیجه این خودباوری، قدرت و عزت بر هیچ وجدان بیداری پوشیده نیست.

در بخش دیگری از پیام اضافه شده است: استان چهارمحال و بختیاری به برکت انقلاب اسلامی و تلاش‌های مجدانه فرزندان این آب و خاک در مسیر توسعه همه‌جانبه قرار گرفته و امید است با اعتبارات و پروژه‌های در دست اقدام، این استان بتواند نقش بزرگ خود را در همه بخش‌ها و در سطح ملی به منصه ظهور برساند.

استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان تصریح کرده است: اینجانب چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به همه مردم متدین، آگاه و با فرهنگ استان چهارمحال و بختیاری تبریک عرض نموده و سعادت و بهروزی همگان در خدمت به نظام مقدس اسلامی و پایداری آن را از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.