روغن نباتی با قیمت مصوب دولتی ،مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری از اختصاص سهمیه استانی ۳۵۰ تن روغن نباتی با قیمت مصوب دولتی به این استان خبر داد.

کیقباد قنبری روز دو شنبه تعیین قیمت برای روغن نباتی  اختصاص یافته را برعهده ستاد  تنظیم بازار عنوان کرد و افزود: مشکل خاصی در تامین روغن نباتی در این استان وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تمامی کالاهای ضروری ارزاق در انبارهای استان ذخیره‌سازی شده است.  

قنبری، از ذخیره‌سازی ۲ هزار و ۹۰۰ تن شکر در انبارهای استان خبر داد و گفت: افزون بر ۱۵ هزار تن شکر خام نیز از بنادر ترخیص و به زودی به کارخانه فرآوری استان حمل خواهد شد.

وی همچنین از ذخیره‌سازی یکهزار و ۹۰۰ تن برنج با نرخ مصوب دولتی در انبار این اداره خبر داد و افزود: در صورت صدور دستور از سوی ستاد تنظیم بازار توزیع گستره ارزاق و کالاهای مورد نیاز مردم انجام خواهد شد.  

قنبری گفت: طی سالجاری اگر چه قیمت کالاهای مصرفی به واسطه نوسانات ارزی افزایش قابل توجهی داشته است اما هیچ‌گاه کمبودی در این خصوص وجود نداشت و کالای مورد نیاز همواره تامین شده است.

چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰ شهرستان با بیش از ۹۷۹ هزار نفر جمعیت، با  ۴۳ هزار و ۵۹۰ واحد صنفی است که از این تعداد هشت هزار و ۲۷۸ واحد صنفی تولیدی، ۲۳ هزار و ۳۴۰ واحد صنفی توزیعی، هفت هزار و ۳۶۱ واحد صنفی خدمات فنی و چهار هزار و ۶۱۱ واحد صنفی خدماتی هستند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.